LG Prestige Inverter serisi klimalar hem daha az tüketiyor hem de çok sessiz

Editör
08.06.2012

 

 Klimalarda devrim yaratan LG Prestige Inverter, Türkiye’de ilk kez Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Tic. AŞ. distribütörlüğü ile satışa sunuluyor. 

LG Electronics’in ev kullanımına yönelik geliştirdiği Inverter Prestige Inverter serisi klimalar, enerji tasarrufu özelliğinin yanı sıra rekor seviyede sessiz çalışmasını sağlayan ileri teknolojisiyle de dikkat çekiyor. 

LG split klimalar; içerisinde en yeni nesil çevreci R410A gazının kullanıldığı, çok sessiz iç ve dış ünitelere sahip, minimum enerji harcayan, ihtiyaç azaldıkça kompresör kapasitesini kısabilen, havayı ısıtıp soğuturken aynı zamanda da ileri filtre teknolojileri ile ortamın havasını temizleyen kullanıcılarına inverter teknolojisinin bütün ayrıcalıklarını yaşatıyor. Klimalarda devrim yaratan LG split klimalar Bosch Termoteknik yetkili bayilerinde satışa sunuluyor.

Enerji tasarrufunu, 5,6 COP ve EER değerleriyle bir üst seviyeye taşıyan LG Prestige Inverter klimalar geliştirilmiş kompresörü sayesinde klasik modellere göre yüzde 74 oranında daha az enerji harcıyor ve sahip olduğu ileri filtre teknolojisi ile odanın havasını etkin bir şekilde temizliyor. LG Ar-Ge ekibinin gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda 17dB ses seviyesine kadar düşebilen LG Prestige Inverter serisi dünyanın en sessiz kliması özelliğine sahip bulunuyor. 

LG Prestige Inverter, havayı yüksek seviyede arındıran en yeni LG teknolojisi Plasmaster ile dikkat çekiyor. Plasmaster Otomatik Temizleme sistemi, sterilizasyon yöntemi ile kendi kendini temizleyerek klimanın iç kısmını küf ve bakterilerden koruyor. Ayrıca Plasmaster kötü kokuları giderirken alerjiye karşı etkili inovatif Honeycomb hava filtresi sayesinde içlerinde H1N1’in de bulunduğu çeşitli virüsleri ortadan kaldırıyor. 

LG Prestige Inverter serisi, özel dekorasyona sahip tüm evlerle uyum sağlayan ve otomatik olarak açılıp kapanan çok şık ön paneli ve gizli ekranı ile ayrıcalıklı tasarımı ile de dikkat çekiyor. 

Ev yaşamını daha da konforlu hale getirmek için tüketiciler için özel olarak tasarlanan LG Prestige Inverter serisi klimalar, enerji verimliliği konusunda gerçekleştirilen inovatif çalışmalarla kullanıcıların daha az enerji harcamalarını kontrol altına alırken bu yönüyle doğayı da koruyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account