Kampanya 11 Haziran’a kadar devam ediyor…

Yazar:Editor
08.06.2012
1262

 

Kaliteyi temel alarak hareket eden ve öncü yatırımlara imza atan Soyak, gayrimenkul sektöründeki 50. yılında İzmir Soyak Mavişehir Optimus’ta avantajlı kampanya seçenekleri sunuyor. Soyak kalitesinin en modern teknoloji imkânlarıyla sunulduğu Soyak Mavişehir Optimus’ta sadece %5 peşinatla, %0,99 faiz oranıyla, 245.000 TL’ye bahçeli dubleks sahibi olunabiliyor.

Türkiye konut sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan Soyak, İzmir’de Mavişehir Optimus’la günümüz insanının yaşam tarzına daha uygun olan 'ideal' büyüklüklerde konut konseptini yarattı.

İzmirlilere lüksü ve konforu bir arada sunan modern teknolojinin kullanıldığı Soyak Mavişehir Optimus, hayalleri süsleyen bahçeli ev konseptini de ulaşılabilir kılıyor. Adını ‘ideal’den alan Soyak Mavişehir Optimus’ta yaşam alanları ve daireler ismine yakışır şekilde ideal ölçülere ve yüksek standartlara sahip. 

Mavişehir Optimus’ta bahçeli dubleks evler huzurlu, sakin, dingin ve şık yaşamanın olanağını sunuyor. Bitkilerin saksıda değil toprakta özgürce yetiştiği, çocukların her an temiz havada oynayabildiği, her günün tatil havasında geçtiği Soyak Mavişehir Optimus’un bahçeli dubleks evleri için düzenlediği kampanya 11 Haziran’a kadar devam ediyor. 

Soyak Mavişehir Optimus ile “teknoloji ve çevreye duyarlılık” yaşamınızın parçası olacak!

Soyak, Mavişehir Optimus’ta açık ve kapalı otoparklar, engelli ve çocuk arabalarına uygun yollar, özel peyzaj tasarımlı bahçeler, yüzme havuzları, basketbol sahası, tenis kortu ve çocuklara özel oyun parkı ile sosyal tesislerde keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor. 

Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen, en modern teknolojinin kullanıldığı projede, 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra, elektrikli araçlar için şarj ünitesi, intercom sistemi ve dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV hizmeti de bulunuyor. 

Soyak Mavişehir Optimus projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Karşıyaka’daki Soyak Mavişehir Optimus satış ofisi hafta içi ve hafta sonu,  Müşteri Hizmetleri ise 444 0 795 numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account