Minimal Tasarımı Fonksiyonel Özellikleri İle Silverline Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın; Yemeklerinizi Hızlı Pişirmenizi Sağlıyor.

Editör
07.06.2012

 

Beyaz cam ön yüzeyi ile şıklığı sadelik ile bütünleştiren Silverline, multifonksiyonel tam dokunmatik elektrikli ankastre fırını SLV 245 ile minimal tasarımın sınırlarını belirliyor.

Mutfaklardaki şıklığını kalite ile beraber sunan Silverline SLV 245, tasarımının yanı sıra sunduğu teknolojiler ile de dikkat çekiyor. Tam dokunmatik kontrol paneli ile pişirme süresi boyunca hızlı ve pratik kullanım sağlayan SLV 245, dijital fonksiyonları ile aynı anda zamanlama, sıcaklık ve saat bilgilerini kontrol edebiliyor.

A sınıfı enerji tüketimi sağlayan Silverline SLV 245 , yemek pişirmeyi estetik bir zevke dönüştüren pratik kullanımı ile mutfakta kolaylıklar sağlıyor.

Gri emaye iç yüzeyi ve katalitik temizleme özellikli yan panelleri ile SLV 245; kolay temizlenebilir ve kir tutmaz teknolojisini sunuyor. Çocuk emniyeti özelliği ile de annelerin içini rahatlıyor.

Sağlıklı ve lezzetli fırın yemeklerinin pişmesine aracı olan teleskopik ray sistemi ve 62 litrelik derin fırın iç hacim teknolojisi ile daha fazla pişirme olanağı tanıyan SLV 245 ile fazla sayıdaki misafirlerinizi de büyük bir rahatlıkla ağırlayabileceksiniz.

Sade Tasarım Ve Tüm Renklerle Kombinlenebilme Özelliği

Mutfak modasında yükselen trendlerin başında gelen minimal tasarım; tüm çizgilerini Silverline SLV 245 Elektrikli Ankastre Fırın’da yaşatıyor. Sezonun dikkat çekici tasarım trendlerini içinde barından stili ile SLV 245 fırını ocak ve davlumbaz ile kombinlemek mümkün. Beyaz cam yüzeyi ile SLV 245 Ankastre fırın, Silverline Ankastre serisinden tüm minimal beyazlara yüksek bir uyum sağlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account