Alarko Carrier’ın ihracattaki başarısı taçlandı

Editör
07.06.2012

 

Alarko Carrier, Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri'nin 2011 yılı başarılı ihracatçılarını ödüllendirdiği “2011 Yılı Başarılı İhracatçıları Ödülleri”nde, “kendi sektör alt grubunda 2011 yılı En Fazla İhracat Yapan Şirket” kategorisinde birincilik, “2011 Yılı En Fazla ihracat Pazar sayısını artıran  Şirket” kategorisinde ikincilik ödülü aldı.

İklimlendirme sektörünün öncü ismi Alarko Carrier’ın ihracattaki başarısı, Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) tarafından verilen “2011 Yılı Başarılı İhracatçılar Ödüllerinde” havalandırma-klima sistem ve elemanları sektör alt grubunda “2011 yılı En Fazla İhracat Yapan Şirket” dalında birincilik ödülüyle ve “2011 Yılı En Fazla ihracat Pazar sayısını artıran şirket ” kategorisinde ikincilik ödülüyle taçlandı. 

Düzenlenen ödül töreninde Alarko Carrier Ankara Büro Müdürü Tamer Şenyuva ödülleri Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’dan aldı. Törene Zafer Çağlayan ile birlikte TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin de aralarında bulunduğu birçok üst düzey yetkili katıldı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account