Smart Box ailesi tek tuşla sizinle

Yazar:Editor
05.06.2012

 

Beş kıtada toplam 90 ülkeye ihracat yapan, Türkiye mobilya aksesuarı sektörünün lider markası SAMET, bir yeniliğe daha imza attı. 

Dünyada çok yaygın olarak kullanılan mobilya, mutfak ve banyo tasarım ve imalat programı olan Cabinet Vision programı içinde Smart Box uygulamaları artık tek tuşla yapılacak.

Smart Box için Cabinet Vision teknik ekibiyle yapılan ortak çalışma neticesinde Smart Box kütüphane dosyası ile tüm ahşap kesim ölçüleri ve CNC delik koordinatları imalata hazır ve CNC makinalarına gönderilebilir oldu.

Cabinet Vision kullanıcısı, kullacakları Smart Box ürününün sipariş kodlarına da yine bu program içinden rahatça ulaşabilecek. Tasarım aşamasında seçilen Smart Box uygulama türüne göre, ürünün sipariş kodları Cabinet Vision tarafından otomatik listeleniyor.

Smart Box’la çok ağır yükler, sarsmayan stabilizasyon sistemiyle taşınır

Smart Box'ın yenilenen yapısı sayesinde çekmeceler çok daha sessiz çalışıyor, çok daha kolay monte ediliyor. Sarsmayan stabilizasyon sistemiyle, çok daha stabil işliyor.

Smart Box çekmeceleri 40 ila 65 kg taşıma kapasitesine sahip olmanın yanı sıra yerinden çıkmasını önleyen sistem sayesinde çok daha güvenli bir kullanım sağlıyor.

Yeni Smart Box'ta geliştirilen yeni fren sistemi ile çekmeceler hızla itilse bile çok yavaş kapanıyor. Birçok aksesuar seçeneğiyle düzenli ve verimli çekmece kullanımı sağlıyor.

SAMET, Smart Box çekmece sistemleri, Neolift kalkar kapak sistemi, 3D, Samet Lighting, Stamm gibi en yeni ürün gamlarında Türkiye'de ve 90 ülkede etkin kullanım sağlayıp, inovatif faaliyetleriyle global pazarlarda lider olmayı hedefliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account