İç Mimarlar İzmir'de Buluştu

Editör
31.05.2012

 

TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi'nin düzenlediği "Sektörel Buluşma"nın dördüncüsü, bu yıl 27 Mayıs 2012 tarihinde Swissotel Büyük Efes'te gerçekleşti.

Ülke genelindeki mimarlar ve iç mimarları , sektöre hizmet eden öncü firmaları ve nihai tüketicileri bir araya getiren organizasyonda sektörle ilgili kırk firma standlarını açtı.

Katılımcı firmalar arasında Graniser Seramik bayisi olan Metro İnşaat’ın da bulunduğu organizasyon, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi ve başkan vekili olan Akın Kazançoğlu ve İzmir İç Mimarlar Odası temsilcilerinin katılımcı firma standlarını ziyaretiyle başladı

Graniser Seramik ‘in yeni ürün koleksiyonlarının da sergilendiği Metro İnşaat standında gün boyunca katılımcılar, ürünler ve sektörle ilgili görüşmeler yaptılar. Metro İnşaat yetkilisi Ramiz Dal standı ziyarete gelenlerle birebir ilgilenerek ürünlerle ilgili bilgi verdi

Önümüzdeki yıllarda uluslararası boyutta düzenlenmesi hedeflenen organizasyon, her yıl sektörle ilgili grupları buluşturmaya devam edecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account