İ.T.E.S.O’ nun girişimi (İstanbul Doğalgaz Sıhhi Tesisat Kalorifer Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârları Odası) ve Dizayn Grubun ev sahipliğinde, mesleğin tüm Türkiye’deki oda başkanları İstanbul’da bir araya geldi.

Editör
31.05.2012

 

Dizayn Grup, 25 Mayıs 2012 Cuma günü, Merter Green Park Hotel’de oda başkanlarına düzenlediği seminerde, sıhhi tesisat ve doğal gaz tesisatı konularında söz sahibi ve kanaat önderi olan, odaya bağlın mühendis ve ustalara yeni    ürün serisi HI-TECH’i tanıttı.

“HI-TECH Serisi ile 1 Gün 48 Saat” 

“HI-TECH Serisi ile 1 Gün 48 Saat”  başlıklı tanıtımda, HI-TECH Serisi’nin üstün özellikleri sayesinde bu ürünlerin yeni patentli PPR kaynak makinesi ile birlikte kullanıldığında sağladıkları zaman ve işçilik tasarrufu ve bu sayede düzgün, güvenilir kaynak yapma imkânı sağladığı anlatıldı.

Sektördeki yanlış uygulamaları ve bunların hem tesisatı yapanlar hem tesisatı kullananlar açısından ortaya çıkardığı tehlikelere dikkat çeken Dizayn Grup, en yeni ürünleri HI-TECH ve Ditroo kombiler hakkındaki  tüm detayları, sıhhi tesisat ustalarıyla paylaştı.

HI-TECH Serisi, işçilik ve zaman tasarrufu sağlıyor 

Dizayn Grup Yetkilileri,  yeni ürün serisi HI-TECH’i , “ sektördeki muadil ürünlere göre üstün ve benzersiz özelliklere sahip bulunuyor. Güvenilir, doğru ürün tercihi yapmak isteyenleri hedefliyoruz.

 HI-TECH Serisi,  tesisatla ilgili ürünlerden kaynaklanan tüm sorunları çözmüş ve ayrıca, işçilik ve zaman tasarrufu gibi avantajlar sağlamaktadır” diyerek tanımlıyorlar.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account