Graniser Seramik bayisi Özkanlar Seramik 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü, yeni şubesini Tuzla’da açtı.

Editör
31.05.2012

 

Graniser Seramik’in İstanbul Bayisi olan Özkanlar Seramik’in Tuzla’da yer alan yeni mağazası 19 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirilen bir törenle açıldı.

Toplam 470 m2 alana kurulu olan mağazanın açılışı Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Graniser Seramik Genel Müdürü Erol Hacıoğlu, Graniser Seramik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Kenan Çebi ve mağaza sahibi İsmail Özkan tarafından gerçekleştirildi.

Törene Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Graniser Seramik Genel Müdürü Erol Hacıoğlu, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Kenan Çebi, Proje ve Toplu İşler Müdürü Mehmet Çetinkaya’nın  yanı sıra mağazanın tasarımını gerçekleştiren Graniser Seramik mimarı Güzin Boğa ve Yurt İçi Satış Müdürü Can Bıyıklı katıldı.

25 adet ürünün canlı konsept oluşturularak sergilendiği mağazada hamam, şömine gibi mekanlar oluşturularak ürünlerin kullanım alanlarının farklılığı vurgulandı. 60x60 ebatlı ürünlerin teşhirinde ise ürünlerin üzerine şeffaf dijital baskı tekniği uygulanarak çakıl taşı görünüşleri eklendi  ve doğallıkları daha da arttırıldı

‘ Estetik Detaylarda Saklı ‘ diyen Graniser Seramik, birçok farklı özellikte olan ürünün sergilendiği mağazalarının açılışlarına Haziran ayı içerisinde devam edecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account