AmphiSilan Teknoloji ve Tecrübesinin Meyvelerini Topluyor

Editör
31.05.2012

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen lider dış cephe boyası AmphiSilan Yüksek Koruma Sistemi’ni 2005 yılında tüketici ile buluşturmuştur. Sektörde alışkanlıkları değiştiren AmphiSilan, yapınıza renk ve değer katmıştır.

Kısa süre içinde dış cephenin renk lideri olan uzanmaların tercihi AmphiSilan, Canlı Renkler (organik) içinde Yüksek Koruma Sistemi’ni AmphiSilan ve AmphiSilan-G ile hızla gelişen inşaat teknolojisinin hizmetine sunarak, yapılarınıza daha canlı ve estetik bir görünüm sağlamıştır. Bu görünüm ilk günkü canlılığını korusun diye Türkiye’ de ilk defa Filli Boya’nın garanti kapsamında koruma altına alınmıştır.

Dış Cephelerin Yeni Dokusu DURUMAT; AMPHİSİLAN-G 

Filli Boya’nın dış cephelerdeki tartışmasız lideri AmphiSilan’ın üstün teknolojisi ve tecrübesinden yararlanılarak geliştirilen AmphiSilan–G sayesinde CANLI (organik) RENKLER, inorganik renkler kadar solmaya karşı direnç göstermektedir.

Hem uygulama açısından ustalara kolaylık sağlayan hem de dış cephelere kıskanılacak bir görünüm kazandıran AmphiSilan-G, birbirinden canlı renkleriyle dış cephe boyalarından beklenenden çok daha fazlasını sunuyor.

Parlak ve Zarif, Durumat Doku

AmphiSilan-G‘nin eşsiz Durumat Doku ’su ile dış cepheleriniz göz alıcı parlaklığa kavuşurken aynı zamanda zarif bir dokuya sahip olur. Sağlanan optimum parlaklık sayesinde renkler daha canlı, yüzeyler daha estetik olur.

Aşınmaları Ve Kabarmaları Azaltır!

 Özel yapısı sayesinde duvardaki nem dışarı atılır ve böylece boyanın dökülmesi tamamen engellenmiş olur. Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen formülü sayesinde uygulanan boya yüzeyle bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır.

Yüksek oranda bağlayıcı içeriği ile CO2 (karbondioksit) bariyeri oluşturur. AmphiSilan-G CO2 geçirimsizliği sayesinde yapı içerisinde korozyonu engeller, betonu korur, dışarıdan gelen suyu bünyesine almaz. 

 Yüksek Esnekliği Sayesinde Çatlamalara Engel Olur!

 AmphiSilan-G içeriğindeki teknoloji sayesinde, boyanın yüzey ile paralel bir şekilde esnemesine olanak verir, dış cephenin en büyük sorunlarından biri olan yüzeyde oluşabilecek kılcal çatlakların önlenmesine yardımcı olur.

Beton Yüzeylerde Bile Mükemmel Aderans (Yapışma) Sağlar!

 AmphiSilan-G özel formülü sayesinde en zor yüzeyler olan brüt beton yüzeylerde bile mükemmel bir yapışma sağlar.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account