Anadolu yakasının gözde yeni merkezi Kartal’da seçkin yaşam olanakları Kartall MESA ile doğuyor.

Editör
24.05.2012

 

 Merkezi konumu, ulaşım kolaylıkları ve sunduğu çağdaş yaşam olanaklarıyla Kartall MESA, mutlu yaşam fırsatları sunuyor.KARTAL, büyük kentsel dönüşüm hareketinin gerçekleştiği Anadolu yakasının yeni iş ve yaşam merkezi adayı.

Mevcut ve potansiyel özellikleriyle Anadolu yakasının gözbebeği Kartal’da, ulaşımın ana arteri E-5 kenarında hayata değer katacak yeni bir proje başlıyor.

Tüm ailelere hitap ediyor

31 katlı tek bloktan oluşan Kartall MESA’da, 1+1’den 5+1’e, 61 metrekareden 346 metrekareye kadar değişen 10 farklı tipte toplam 286 adet konut ile tüm ailelerin ihtiyaçları karşılanıyor. Kadıköy–Kartal Metro Hattı üzerinde yer alan proje, hava ve deniz ulaşımına da çok yakın mesafelerde bulunuyor. 

Panoramik deniz manzarası

MESA imzasını taşıyan Kartall MESA; Adalar’dan Tuzla’ya kadar uzanan geniş bir bakış açısıyla panoromik bir deniz manzarasına sahip. Açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, tenis kortu, spor salonları, kafe, çocuk kulübü, kapalı otopark, toplantı ve hobi odaları ile Kartall MESA, tüm ihtiyaçları karşılayan çağdaş yaşam olanaklarını tek bir çatı altında sunuyor. Ekolojik unsurların ön planda tutulduğu projede, teknolojik alt yapının yanı sıra güvenlik sistemleri de en üst seviyede planlandı.

MESA iş ve sosyal hayatın tam içinde

Kartal metro istasyonuna 950 metre, Yakacık metro istasyonu ise sadece 350 metre mesafede.

Pendik Marina’ya 8 kilometre.

Bostancı’ya 12 kilometre.

Sabiha Gökçen’e 13 kilometre.

Kadıköy’e 22 kilometre.

Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre.

Başlangıç fiyatı 185 bin lira

NİSAN 2014’te bitirilmesi planlanan Kartall MESA, ‘first class’ yaşam alanları 185 bin 100 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Toplam 10 bin 205 metrekarelik arazi üzerinde gerçekleştirilen Kartall MESA projesinde, 9 bin 230 metrekarelik bölüm gerçekleştirilecek peyzajla, yeşil alan olarak ayrılıyor.

Binalar doğal afetlere karşı dayanıklı yapılıyor

DEPREME dayanıklı olarak tasarlanmış betonarme yapı ile kurgulandı. Mutlu ve huzurlu bir yaşam için, CCTV kamera sistemi ve görüntülü intercom ile güvenlik 7/24 en üst seviyede tutuldu.

Kartall MESA’da, yangın güvenliği için de tüm önlemler (Yangın merdiveni, duman egzosu, itfaiye asansörü, yangın algılama ve sprinkler söndürme sistemi vs. gibi) alınmış durumda.

KAYNAK: Hürriyet

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account