Phoenix Contact Hanover Messe 2012

Editör
21.05.2012

 

2012 yılında Çin'in Partner ülke olduğu Hannover Fuarında toplamda 70 ülkeden 5000 katılımcı firma katıldı. Phoenix Contact 2600 m2'lik standıyla ürün ve çözümlerini sergileyen 3'cü büyük teşhir alanına sahip olan firma oldu. 

  Almanya Başbakanı Sn. Angela Merkel standı ziyaret ederek, ülke çapında Phoenix Contact’a verilen değeri bir kez daha kanıtlamış oldu.

Faaliyet gösterdiği bütün ülkelerden toplam 1000 müşteri davet eden ve ağırlayan Phoenix Contact, Türkiye’den de 25 kişilik seçkin Müşteri Delegasyonunu Hannover Fuarındaki Standında ağırladı. 

Gelecek için Çözümler söylemine uygun Rüzgar Enerjisi, Fotovoltaik Sistemler, Akıllı Enerji Dağıtımı, Su - Atık Su, Trafik ve Alt Yapı ve E-Mobilite sanayi dallarına yönelik geliştirmiş olduğu yeni çözümlerin sergilendiği 3 katlı teşhir alanında, gelecekte nasıl bir dünyanın bizi beklediğini önceden görmek mümkün oldu.

Phoenix Contact uzmanları fuar boyunca gelecekte temiz çevre, temiz su ve kesintisiz enerji ediniminin teminat altına alınması için ilgili çözümler hakkında ziyaretçileri bilgilendirdiler.

İnsan hayatı için günümüzde ve gelecekte önem taşıyan bu sorunların çözümüne Phoenix Contact'ın nasıl destek vereceğini fuar boyunca görmek mümkündü.       

KAYNAK: İnşaat&Yatıım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account