Mükemmel duş keyfi için GROHE Tempesta Next Generation duş serisi

Editör
15.05.2012

 

Tasarım, teknoloji ve kaliteyi dengeli bir şekilde birleştiren Grohe’nin geliştirdiği yeni “Tempesta Next Generation”  duş serisi, sürdürülebilir su tüketimi, yeni ve optimize duş akış seçenekleriyle ihtiyaçlara göre farklı alternatifler sunuyor. 

İster küçük ister geniş ve ferah bir banyo olsun, Tempesta Next Generation her banyoya mükemmel uyum sağlıyor. Sınırsız olasılık ilkesiyle tasarlanan seride, el ve tepe duşları, entegre sabunluğa ve 600 mm veya 900 mm uzunluktaki sürgü barlarına sahip duş setleri ve esnek veya sabit askılı duşlar dikkat çekiyor.  Farklı seçenekleriyle Tempesta Next Generation hayal edilen ve ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada sunuyor. 

Bir duş hayal edin, tüm arzularınızı gerçekleştirsin

Benzersiz çeşitlilik teması, geniş bir ürün yelpazesine ek olarak, Tempesta Next Generation duş serisi pek çok yenilik içeren bir tasarım konseptine sahip.

Her zevke uygun duş sistemi temel ilkesiyle geliştirilen Tempesta Next Generation duş serisinin silindirik tarzdaki duş başlıkları Cosmopolitan serisinin modern tasarımına vurgu yaparken, Contemporary serisinde organik, sade tasarım ön plana çıkıyor.

Geleneksel tarzdaki Authentic duş, nostaljik yuvarlak formdaki başlığı ve kumanda kolu üzerindeki dairesel halka detayları ile dikkat çekiyor. Tüm banyo tarzlarına kusursuz uyum sağlayan Tempesta Next Generation banyo tasarımında çok yönlülüğü ile göz dolduruyor.  

Havalı duş keyfi

Next Generation'ın sundukları bunlarla da sınırlı değil. Seri, çok çeşitli akış seçenekleri içerirken çapı 100 mm olan duş başlıkları cömert bir duş keyfi vaat ediyor.

GROHE DreamSpray® teknolojisi sayesinde, Tempesta Next Generation unutulmaz duş deneyimleri için kusursuz akış seçenekleri sunuyor.

Yeni “RainO2” akışı tende tatlı bir ürperti hissi bırakırken kullanıcılara yepyeni bir deneyim yaşama imkanı sağlıyor. Hem iki hem de dört farklı akış seçeneğine sahip her Tempesta Next Generation el duşunda bulunan bu özellik de diğer akış seçenekleri gibi isteğe bağlı. İki akış seçeneği bulunan ürünler ayrıca tende nazik damlaların keyfini yaşatan yumuşak “yağmur akışı” özelliğine sahip.

Üç farklı akış seçeneği bulunan Tempesta Next Generation’da yağmur ve RainO2’ye ek olarak rahatlatıcı “masaj akışı” seçeneği sunulurken, dört akış seçenekli modellerde güçlü “jet akış” özelliği bulunuyor. 

Daha az su, daha çok eğlence

Zengin akış seçeneklerinin yüksek su tüketimine neden olması gerekmez. Tempesta Next Generation’ın GROHE EcoJoy® özelliği bunu kanıtlıyor.

İki akış seçeneği bulunan ürünlerde dakikada 5,8 litre ve diğer iki model içinse dakikada 9,4 litre su tüketimi ile dikkat çeken Tempesta Next Generation,  maksimum konforun keyfini sürerken suyu da tasarruflu kullanıyor ve sürdürülebilir bir yaşam tarzına geçmeye yardımcı oluyor. 

Tempesta Next Generation duş serisini oluşturan ürünlerin kurulumu da çok kolay. Eksiksiz, uyumlu tasarımları ile dikkat çeken bataryaları da içeren tam paketler, en kısa sürede banyolara modern bir görünüm kazandırıyor.  GROHE’nin Tempesta Next Generation serisi tüm duş düşlerini gerçekleştiriyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account