Rengarenk parkelerle sıradan olmaya son!

Yazar:Editor
15.05.2012

 

Neredeyse tüm ev ve iş yerlerinde aynı renk ve dokudaki parkeleri görmek mümkün. Bu tekdüze ve sıkıcı götüntüye parke sektöründe benzerine rastlanmayan, şık ve sıradışı ürünleri, sayısız alternatifleri ile dünyada büyük beğeni kazanan İtalyan Florian son veriyor!

İtalyan Florian’in 2012 koleksiyonundaki “Trend Serisi”nde pembeden, sarıya, maviden, bordoya kadar uzanan geniş renk ve doku alternatifi bulunuyor.

Parkede “LIP GLOSS” ışıltısı

Florian’ın ürün yelpazesinde bilindik lamine parke çizgisinin çok dışında özel bir serisi daha bulunyor “Lip Gloss”… Bu seride Meşe , ceviz, tik , aframozya ağaçları özel işlemlerden geçirerek cam lake cila atılmışcasına ışıldayan bir görünüm kazandırılıyor. Ancak en önemli detay bu ürünün bir yandanda uzun ömürlü ve her türlü darbeye, çizilmeye dayanıklı olması.

Rengârenk parkeler şimdi Türkiye’de…

Nishdecor tarafından Türkiye pazarına sunulan Florian ürünleri, kalitesi ve farklı tasarımları ile dünya pazarında oldukça güçlü bir esinti yarattı. Üretiminde İtalya’nın seçkin mimarlık şirketleri ve iç mimarlarından danışmanlık alan Florian bu farklı, modern ve yenilikçi havası sayesinde ürünlerinin sektörde tanınmış birçok ünlü mimarın tasarımlarındaki en önemli unsur olmalarını sağlamıştır.

Şıklık ve kalite bir arada… 

Sektörde 30 yılını geride bırakan ve özel serileriyle farklı kimliğini ortaya koyan Florian, parkelerini kullanılan mekân dekorasyonun bir parçası değil, tanımlayıcı ve tamamlayıcı unsuru olarak değerlendiriyor.

Florian parkeleri dünyanın en iyi ve en kaliteli ağaçlarından üretilmekte olup aynı zamanda çevre dostu olmasıyla birçok kalite ve ekoloji ödülüne layık bulundu.

Florian ‘ın tüm ürün serisininin yanısıra dekorasyonun tamamlayıcı diğer önemli unsurları olan geniş seçenekte duvar kağıtları , iç mekan kapıları ve doğal taşın en güzel örneklerini Nishdecor Nişantaşı showroom’da görmek ve konsepte uygun ürünleri aynı çatı altında profesyonel tavsiyelerle çözmek mümkün.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account