A kalite yaşamı, herkes için ulaşılabilir kılan Aris Park Residence, İstanbul’un yeni yıldızı Beylikdüzü’nde can buluyor.

Yazar:Editor
15.05.2012

 

 Şehrin hareketliliğini, kendine özgü dinginliğiyle sunan Beylikdüzü, Aris Park Residence ile yeni bir boyut kazanıyor.

 Yaşamın en keyifli haline, Aris Park Residence’ta varın…

Hayatı kolaylaştıracak her türlü imkânı sunan Aris Park Residence’ta, rezidans sahiplerine sadece yaşamın yeni halinin keyfini çıkarmak kalıyor. 

Beylikdüzü’nün en gözde konumunda yükselen Aris Park Residence; sağlık, eğitim, ulaşım, kültürel ve sosyal merkezlere yakınlığı ile cazibenin yeni adı olurken, iş merkezlerine yakınlığı ile de göz dolduruyor.

E5 ve E6 karayollarına yakın bir lokasyonda konumlanan Aris Park Residence projesinden tek bir vasıta ile kolayca şehir merkezine ulaşılabiliyor.

267 lüks rezidanstan oluşan Aris Park’ta, hayatı kolay ve keyifli hale getirecek birçok sosyal imkan mevcut. Günün yorgunluğunu sauna ve kapalı havuzda atarken; spor kompleksi ve fitness salonunda formunuzu koruyabilir, Roof Kafe ve cep sinemasında ailenizle birlikte keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. 

Projede sunulan bir diğer imkan ise; alışveriş için Aris Park Residence’ta bulunan mağaza. Rezidans sahipleri evlerinin ihtiyaçlarını uzaklara gitmeden giderirken, çocuklarını Aris Park Residence’ın yüksek güvenlikli oyun alanına bırakabilecek.

Cazip fiyatlara “A Kalite” yaşam fırsatı

Her biri 15 katlı 3 bloktan oluşan Aris Park Residence’ta, her türlü ihtiyaca cevap vermek üzere tasarlanmış 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidanslar bulunuyor.

115.000 TL’den başlayan rezidanslara 60 ay sıfır faiz imkanının yanı sıra, anlaşmalı bankalardan kullanılacak, 999 liralık konut kredisi taksitleriyle Aris Park, yüksek kalitede yaşamı herkes için ulaşılabilir kılıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account