Creavit SHEE ile Sadeliğin kırmızı ile buluşması…

Editör
15.05.2012

 

Creavit’in banyo mobilyaları göz doldurmaya devam ediyor.Banyoları ihtiyaç üzerine kullanılan bir mekan olmaktan çıkarıp  yaşayan bir merkez haline getirmeyi başaran Creavit, SHEE serisi ile kadınlara estetik bir seçenek sunuyor…

Creavit’in SHEE serisi görenleri şimdiden hayran bırakan farklı bir tasarım. Kırmızı, beyaz ve afromozyanın bir arada kullanıldığı banyo mobilyası lavabo modülü; aynalı üst modül ve boy dolaptan oluşuyor.

Lavabo modülündeki kapak ise sürgülü. Beyaz lake gövde ve afromozya tezgah bütünselliğindeki şıklık; mini çekmecede kullanılan kırmızı lake ile tasarımda kadınlara ayrıcalık tamamlamakta.

 Lavabosunun kare formuyla uyumlu armatür hem modern çizgilere sahip hem de son derece kullanışlı. Hem temizlik kolaylığı sağlayan hem de renkleri canlı gösteren lake ile armatürlerin pırıltılı yapısındaki uyum ise göz dolduruyor.

SHEE her günü yepyeni bir canlılıkta karşılamak, güne keyifle başlamak adına; banyolarında fark yaratmak isteyenler için düşünülmüş ayrıcalıklı bir ürün olma özelliğiyle öne çıkıyor.

Göz yormayan, ferah ve modern bir banyo mobilyası takımı olan SHEE, beyazın sadeliği ve detaylarından yansıyan pırıltılarla sizlerle buluşmayı bekliyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account