Aksesuarda bir moda yaratmak

Yazar:Editor
11.05.2012

 

ÇEBİ, tasarımları, el işçiliği, çeşitliği ve fonksiyonel özelliklere sahip ürünleri ile mobilya üreticileri için bir moda yaratıyor.

ÇEBİ mobilyalara ve yaşam alanlarına hayat katan tasarımlara sahip modern kulp ve askı koleksiyonu ile farklılık yaratıyor.  

ÇEBİ kulpların her bir modeli, kullanıldığı yüzeylere, mobilyaların tasarım çizgisine ve üretim materyallerine uyum sağlaması için farklı kombinasyonlar hesaplanarak üretiliyor. ÇEBİ kulpların, çağdaş yorumlardan klasik modellere, her zevke hitap eden yüzlerce çeşidi bulunuyor. 

Bu ürünlerden en yenisi ÇEBİ Tasarım Ekibi tarafından tasarlanan Empire Collection, ÇEBİ’nin uzun zamandır çalıştığı ilk klasik formda çalışma olma özelliğini de taşıyor.

Osmanlı döneminin dikkat çekici desenleri, aksesuarları, mimari formlarından yola çıkılarak hazırlanan koleksiyon, kulpları ve düğmelerini içeren 32 modelden oluyor. 

Birbirinden güzel ve eğlenceli çeşitleriyle Joy Collection, rengarenk ve neşeli tasarımlarıyla genç odalarına olduğu kadar dinamik yaşamayı tercih edenlere de hitap ediyor. Yapısında, kurşun gibi sağlığa zararlı madde içermeyen JOY ürünlerinde, üstün teknoloji ürünü “Soft Touch” boya kullanılıyor. 

ÇEBİ kapı kolları koleksiyonu ise metale hayat veren tasarımlarıyla, farklı tarzlara ve zevklere hitap ediyor. Farklı kapı modellerinin uluslararası standart ölçülerine uygun üretilen kapı kolları, uzun bir kalite kontrol sürecinden geçiyor. Üretim aşamalarında hatasız üretilen kapı kolları, dayanıklı olduğu kadar pratik kullanımlarıyla da tercih ediliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account