Rings İstanbul, Rings Office Suites ile iş dünyasıyla ev hayatını bir araya getirerek, home office kavramı yeniden şekilleniyor.

Editör
11.05.2012

 

Rahat, konforlu ve eksiksiz bir hayatın tüm öğelerini İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu Rings İstanbul projesinde toplayan Selin Yapı, konut sektörüne kazandırdığı yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, kapsamlı sosyal tesisleri Rings Club ve bünyesinde yer alan Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu  ile dikkat çeken Rings İstanbul Projesi, Rings Office Suites ile home office kavramını yeniden şekillendiriyor.  

Teraslı ve kat bahçeli home office ayrıcalığı Rings Office Suites’te,İş yerini geçici bir çalışma alanından kalıcı bir yaşam alanına dönüştüren Rings Office Suites, büyük teras ve kat bahçeleri ile keyifli yaşam ve çalışma alanını bir arada  sunuyor.  

Spor, Alışveriş, Eğlence Rings Office Suites’te bir arada

Altında konumlanan Rings Alışveriş Merkezi sayesinde alışveriş ve eğlence, Rings Office Suites’te yaşayanların ilk günden şansı.Rings Office Suites, bünyesinde yer alan fitness salonu ve yüzme havuzu ile spor aktivitelerinden uzak kalmanızı imkansız hale getiriyor.  

Rings Office Suites: Tam yaşanacak ve tam çalışılacak yer,

Satışlarına başlanan Rings Office Suites, 2013 Mayıs ayında teslim edilecek. Rings Office Suites’te m2 fiyatı 3.000-4.000 TL aralığında

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account