Lazzoni New York'ta Daire Tasarımlarına Başladı

Editör
11.05.2012

 

New York kentinin en pahalı ve en tarz yerleşimlerinden biri olan Tribeca bölgesindeki daireler Lazzoni ve Joyce Elizabeth imzası ile tasarım, konfor ve rahatlığın doruk noktasına erişiyor.

Lazzoni Amerika’nın en köklü emlak firmalarından biri olan Corcoran ile işbirliği yaparak New York’un en gösterişli semtlerinden biri olan, en iyi restoranlar, tiyatrolar, galeriler ve Robert de Niro gibi ünlü yüzlere ev sahipliği yapan Tribeca bölgesinde Amerika’nın en başarılı genç iç mimarlarından biri olan Joyce Elizabeth ile birlikte yeni bir ev yarattı.

Değerleri  1 milyon dolar ile 4 milyon dolar arasında değişen dairelerin planlama, teslimat ve mobilya montajı için Lazzoni ile çalışıldı. Lazzoni ve başarılı iç mimar Joyce Elizabeth’in modern dokunuşlarıyla yeniden hayat bulan, büyük boy camları ve yüksek tavanları ile tarihi bir dokusu olan dairede kullanılan bütün yapı elemanları özenle ve en kaliteli malzemelerden seçildi.

Proje yönetimini Lazzoni adına Joyce Elizabeth’in yapmış olduğu dairede zemine yapılan uygulamalarla derinlik hissi arttırıldı, ortamın daha geniş ve ferah görünmesi sağlandı. İç tasarımda kullanılan minimalist tarzda mobilyalar ve kullanılan  “Lazzoni Sarısı” dekorasyon elemanları ile de tarihi bir dokuya sahip olan evin modern New York dokusuyla ortak bir dil ve bütünlüklü bir karakterinin olması sağlandı.

  Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account