2012 model yeni cam evyeleriyle, mutfaklara farklı bir boyut kattı…

Editör
11.05.2012

 

Açılıp kapanabilir kayar cam kapaklı modelleriyle, şık çelik evyeleri, farklı renklerde şeffaf görünüme büründüren İtalyan SMEG; iki yeni özel tasarımıyla, mutfaklarda camdan evye dönemini başlattı. Alt kısmı  tamamen çelik ile desteklenen SMEG’in yeni cam evyeleri, siyah ve beyaz renk seçeneklerinden oluşuyor. 

Tasarım ve teknolojide sınır tanımayan İtalyan SMEG, yaşamı kolaylaştıracak ve güzelleştirecek yenilikleri ile mutfaktan hayata bir mutluluk penceresi açıyor.  SMEG yeni tasarımlarında, sağlık ve hijyen özellikleriyle öne çıkan camın doğallığını, estetik çizgisiyle harmanlayıp sıra dışı ürünlere dönüştürüyor.  

Açılıp kapanabilir cam kapaklı modellerinde, grafit, gümüş, gümüş ayna, siyah ve beyaz olmak üzere 5 farklı renk ve özellikteki camı, şık çelik evyelerle bütünleştirerek büyük beğeni toplayan SMEG, evyeye şeffaf dokunuşunu yeni modelleriyle bir adım öteye taşıdı. 

SMEG yeni LMN serisi ile evyeyi tümüyle camdan yarattı. Siyah ve beyaz camdan ürettiği yeni modellerinde cam yüzeyi tamamen çelik zemin ile destekleyen SMEG, böylece zerafetin kırılganlığını, sağlamlık ve dayanıklılığa dönüştürdü.   

Çöp öğütme makinası takılabiliyor

SMEG’in LMN1VB beyaz ve LMN1VN siyah özel cam evyeleri, 45 cm. modül ile kullanılıyor ve çöp öğütme makinası takılabilme özelliğine sahip bulunuyor.

SMEG cam evyeler, sifon takımı, conta ve klipslerinden oluşan standart aksesuarları ile birlikte, SMEG Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, tarafından 2.690 liralık perakende satış fiyatı ile satışa sunuluyor.  

SMEG’in diğer ürün ve modelleri gibi, cam evyeler de, Türkiye’de önde gelen markalara ait 40’ yakın yerli ve ithal mutfak bayisinde tüketici ile buluşuyor.

Boğaziçi İthalat, ayrıca SMEG ürünlerini, İstanbul’da Beşiktaş Balmumcu’daki showroom’u Info’da da sergiliyor ve özellikleri ile ilgili olarak tüketicileri bilgilendiriyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account