Buderus, teknolojik ve çevre dostu en yeni ürünlerini ISK-Sodex Fuar’ında sergiledi

Editör
11.05.2012

 

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, 2 – 5 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX 2012 Fuarı’nda, ödüllü ürününün yanında, bu yıl ürün gamına katılan enerji tasarruflu ve yüksek verimli ürünlerini tüketicilerin beğenisine sundu.  

İstanbul Fuar Merkezi’nde 2-5 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleşen ISK-Sodex Fuarı’nda, Bosch Termoteknik’in markalarından biri olan Buderus, 1.000 m2’lik geniş bir alanda yüksek verim ve düşük yakıt tüketimiyle öne çıkan en yeni ve teknolojik ürün çeşitlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. 

Enerji tasarrufu sağlayan yüksek verim sunan yoğuşmalı kombiler ve duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.  

Fuar süresince, kombide yoğuşmalı sistemin enerji tasarrufundaki önemi ve avantajları vurgulandı. Buderus ürünlerinden yoğuşma teknolojisinin avantajını kullanan, yeni Buderus GB402 yer tipi yoğuşmalı kazan ve yenilenen tasarımıyla, ödüllü SB745 yer tipi yoğuşmalı kazanı da ziyaretçilere tanıtıldı. 

Buderus’un güneş enerjisi sistem çözümlerine, bu yıl yenisini ekleyeceği güneş kolektörü serisi hakkında da fuarda sektör temsilcilerine ve ziyaretçilere bilgi aktarıldı.  

Buderus’un geniş ürün gamına yıl ortasında girecek olan ve özellikle doğalgazın olmadığı bölgeler için ideal çözüm sunan yeni ürünü, havadan suya ısı pompası da fuarın ilgi çeken ürünlerinden oldu. Isı pompası, inverter teknolojisi sayesinde çok az elektrik tüketerek bir hanenin ısınma klima hem de sıcak su ihtiyacını havadan aldığı enerjiyle karşılıyor. 

Buderus’un, Reddot 2012 tasarım ödülüne sahip SB745 yer tipi yoğuşmalı kazanını ilk kez bu fuarda sergiledi. En üst teknolojiyle üretilen, çevre dostu ürün çeşitleriyle dikkat çeken Buderus, ziyaretçilerini yeni ürünler ve şirket ile ilgili gelişmeler hakkında da bilgilendirmeye devam edecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account