Eviye ve Armatürde Hayalinizdeki renkler

Editör
11.05.2012

 

Eviye ve armatürün dünyaca ünlü Alman markası BLANCO, tasarımlarındaki üstünlük kadar, model, malzeme ve renk konusundaki çeşitliliği ile de kendisini gösteriyor.

Silgranit, paslanmaz çelik ve sert seramik gibi malzemelerden üretilen BLANCO koleksiyonları, renk alternatifleri ile de mutfakta zevkleri özgür bırakıyor.

 Kalite ustası marka; estetik ve fonksiyonellik arasındaki dengeyi koruyarak adeta birer sanat eserine dönüştürdüğü her bir modeli ile mutfaklara ayrıcalık katıyor. 

BLANCO, özel tasarımların da dahil olduğu 360’tan fazla model ve birçok renk alternatifi ile en fazla seçenek sunan markalardan biri olarak fark yaratıyor. 

BLANCO’da paslanmaz çelik bir başka ışıldıyor… 

Red Dot ve iF gibi uluslararası ödüllere sahip BLANCO STEELART imzalı paslanmaz çelik tasarımlar, markanın koleksiyonunda özel bir yer tutuyor. Mutfakları, metalik bir ışıltıyla tamamlayan paslanmaz çelik eviye ve armatür modelleri, fonksiyonelliği ile de yaratıcı çözümler sunuyor.

El yapımı eviye ve armatürler de yine BLANCO STEELART koleksiyonunun en özel parçaları arasında…

 Paslanmaz çeliğin, dış etkenlere karşı dayanıklılık gibi avantajlarını taşıyan BLANCO STEELART tasarımları,  ayrıca manyetik özellik göstermeyen paslanmaz çelikten üretildiği için mıknatıslanma gibi bir sorun da çıkarmıyor.  

BLANCO, silgranit tasarımlarda rengarenk seçenekler sunuyor… 

BLANCO’nun malzeme seçeneklerinde sunduğu bir diğer alternatif ise doğal granit kayacının ham maddelerinin kullanıldığı SilgranitTM PuraDurTM II tasarımları… 

BLANCO; çizilmeyi, leke tutmayı, paslanmayı engelleyen bu teknoloji ile eviye ve armatürde uzun süre yeni kalan bir görünüm vadediyor. BLANCO’nun SilgranitTM tasarımlardan oluşan koleksiyonunda; alu metalic, beyaz, jasmin, champagne, sand, cognac, kahve, ipek gri, antrasit olmak üzere 9 farklı renk alternatifine sahip birbirinden estetik modeller ve süzgeç, ara süzgeç, sepet, tabaklık, sensor kontrol, kesme tahtası, tepsi, damlalık gibi opsiyonel aksesuar seçenekleri yer alıyor.  

Sert seramik eviye ve armatürler, BLANCO’da her zevke sesleniyor…

BLANCO, mutfakta seramiğin gözleri okşayan dokusunu ve kendine has çizgilerini beğenenlerin beklentilerine de Sert Seramik PuraPlus seçenekleri ile cevap veriyor.

Siyah, bazalt, alu gri, beyaz, jasmin, vanilya ve kaşmir olmak üzere 7 farklı renk seçeneği bulunan Sert Seramik PuraPlus eviye ve armatürler, kolayca temizlenebilme özelliği ile mutfaklarda daima temiz ve pırıl pırıl bir görünüm yaratıyor.

BLANCO’nun renk yelpazesinden seçebileceğiniz tezgah ve eviye rengi çeşitleri, en beğendiğiniz tezgah-eviye kombinasyonlarını oluşturmanıza da imkan tanıyor. 

BLANCO, hangi malzemeyi ve rengi tercih ederseniz edin, tüm mutfaklara özel çözümler sunuyor. Tek gözlü, çift gözlü, yuvarlak, dikdörtgen ve köşe eviyeler, her evi BLANCO ayrıcalığı ile tanıştırıyor. BLANCO markası ve ürünleri, ÖZTİRYAKİLER GRUP güvencesi ile Türk mutfaklarında yerini alıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account