Yüksek performanslı inşaat kimyasallarında 60 yılı aşkın süredir hizmet veren FEB, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor.

Editör
13.10.2010

“Profesyonel yapı kimyasalları” sloganıyla yüksek performanslı ürünlerin mucidi olan dünyaca ünlü İngiliz markası FEB, uzmanlığı ve tecrübesini geniş ürün yelpazesiyle birleştirerek Türkiye pazarındaki yerini alıyor.

İngiltere’de, ISO9001 standartları dahilinde üretilmekte olan FEB ürün grubu, Avrupa’nın 50 ülkesine ihraç ediliyor. Kalitesindeki üstün performansı sayesinde sektörün en zorlayıcı gereksinimlerini karşılayan FEB, geniş ürün yelpazesiyle de müşterilerine en gelişmiş çözümleri sunuyor. En son teknolojiyle donatılmış olan üretim tesisleri sayesinde yapı kimyasalları sektörüne en gelişmiş çözümleri sunan FEB, ürünlerini sürekli test ederek en son yönetmelik standartlarına göre malzemelerin uyumunu da garanti ediyor.

Dila Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. öncülüğünde sektöre hızlı bir giriş yapan FEB markalı ürün grupları; katkı maddeleri ve yapı kimyasalları, çok amaçlı yapıştırıcı ve aderans malzemeleri, kartuş derz dolgu malzemeleri ve yapıştırıcılar, beton tamiri ve özel harçlar, zemin şapları ve kaplamalar için katkı malzemeleri, yapısal su sızdırmazlık malzemeleri, fayans yapıştırıcıları ve derz dolgu malzemeleri, Aquaseal su sızdırmazlık ürünleri ve yüzey koruyucularından oluşuyor.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account