Demir İnşaat 7 Bin 600 Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor

Editör
08.05.2012

 

Demir İnşaat’ın, Beylikdüzü’nün merkezinde konumlanan Ayışığı Vadi Evleri’nde Nisan ayı başında başlattığı kampanya yoğun ilgi gördü ve projenin yüzde 70’i satıldı. 2012’de sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek geri kalan kısmı 2013’te ödeme şansı tanıyan bahara özel kampanyada son haftaya girildi.

Üstelik Demir İnşaat, 152 bin TL’den başlayan daireler için “Al kalemi eline, ödemeni kendin belirle” sloganıyla kişiye özel ödeme planı imkânı da sunuyor. 2012’de neredeyse hiç ödeme yapmadan, kendi oluşturacağınız ödeme planıyla ev sahibi olmak için acele etmek gerekiyor, çünkü son haftasına giren kampanya sınırlı sayıda konut için geçerli… 

Demir İnşaat’ın ödemeye 2013’te başlama fırsatı sunan kampanyası ile Ayışığı Vadi Evleri’den 152 bin TL’lik bir daireye, 2012’de sadece 7 bin 600 TL peşinat ödeyerek sahip olmak mümkün. 

Geri kalan yüzde 75’lik kısım, yani 114 bin TL için bugünkü oranlardan banka kredisi kullandırılıp ödemelere maksimum 12 ay sonra, yani teslimden sonra başlanabiliyor, konuta taşındıktan sonra ise peşinatın geri kalan kısmı olan 30 bin TL ödeniyor.

Üstelik tüm bunlar banka garantisi altında sunuluyor. Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Ayışığı Vadi Evleri’nde sundukları kampanya ile konut satın almayı düşünen, fakat şu an taksit ve peşinat ödeyecek durumu bulunmayanlara bu konuda kolaylık sağladıklarını belirtiyor. 

Ayışığı Vadi Evleri bünyesinde; çeşitli büyüklük ve özellikte 489 konut, zengin ve iyi planlanmış spor ve sosyal yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor.

Sosyal tesisler içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı yer alıyor.

Ayrıca basket ve voleybol sahaları, tenis kortu, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bulunuyor.

Cafe, restaurant, sinevizyon salonu, bay bayan kuaför, terzi, kuru temizleme, vale hizmetleri, oto kuaför ve özel market servisi ise diğer hizmetler arasında… 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account