Bulut İnşaat' tan Büyük Hizmet

Editör
07.05.2012

 

Konsept yaşam merkezleri ve kampanyalı konut projeleriyle adından söz ettiren Bulut İnşaat, büyük bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor.

Proje dahilin de İstanbul’da bulunan Evviva Tower konutlarında; Sarıkamış Harekatı, Çanakkale ve Kıbrıs Savaşları’ndan bugüne kadar tüm zorlu koşullarda mücadele eden gazi, gazi eş ve çocukları ile bu mücadelelerde şehit olanların eş ve çocuklarına indirim fırsatı sunuyor. 

Evviva konut projeleri ve Kıbrıs projeleriyle gayrimenkul sektörüne hareket kazandıran Bulut İnşaat, yaptığı indirimli konut kampanyalarıyla birçok kişiyi ev sahibi yaptı.

Yeni indirim kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyen Şehit ve Gazi ailelerine müjde veren firma Evviva Tower konutlarında, Sarıkamış Harekâtı’ndan bu güne dek, tüm muharebe ve zorlu koşullarda mücadele ederek hayatını kaybeden şehit eşleri ve çocuklarına % 50, gazi, gazi eşleri ve çocuklarına ise %30 indirim yapıyor. 

Bugüne kadar yapmış olduğu tüm indirim kampanyalarından da önce, şehit ve gazi aileleri için bu özel indirim kampanyasını planladığını vurgulayan Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut;  “Vatan için mücadele ederek bu uğurda hayatını kaybeden şehitlerimizin ve Sarıkamış’tan bu yana milli mücadelelerde milletini savunan gazilerimizin eşleri ve çocukları için bu şekilde bir hizmet sunmak, inşaat sektörünün önemli bir ismi olarak bizim hem görevimiz hem önceliğimizdir.”dedi. 

Tüm ihtiyaç ve konforlu imkânların düşünüldüğü Esenyurt’ta bulunan Evviva projelerinin gözdesi olan Evviva Tower konutlarında, uygun fiyatlarda ev sahibi olmak isteyen şehit eşleri ve çocuklarına 1+1 60m² dairelerde ve 2+1 118.5m² dairelerde %50 indirim fırsatı sunulacak. 

Gaziler, eşleri ve çocukları da Evviva Tower konutları içerisinde isteğe bağlı olarak; 1+1 60m² dairelere ve de 2+1 118.5m² dairelere %30 indirimle sahip olacaklar.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account