Derin 2012 Koleksiyonu Eşsiz Çizgisiyle Akaretler'de

Editör
07.05.2012

 

Derin, modern mobilyalardan oluşan yeni koleksiyonunu Mayıs ayında Akaretler mağazasında kurgulayacağı özel bir sergi ile tanıtıyor. Derin Sarıyer'in art direktörlüğünde, Aziz Sarıyer'in danışmanlığında hazırlanan 2012 tasarımları bugünü anlatan, yaşadığımız dönemi ifade eden formlarıyla taze ve anlamlı mobilyalardan oluşuyor.

2012 koleksiyonunun tasarımcıları arasında Aziz Sarıyer, Arif Özden, Andrew Foxall & Gregers Tang Thomsen, Defne Koz ve Derin Sarıyer yer alıyor.

Derin'in pür ve sek tasarım tavrını, sağduyulu bir tutarlılıkla devam ettiren 2012 koleksiyonunda, ahşap kullanımı ön plana çıkıyor. Yalın bir sıcaklığın ceviz, dişbudak ve meşe gibi ahşap dokularla hissettirildiği masa, sehpa ve sandalyeler yenilikler arasında dikkat çekiyor.

Tasarımlar, melez kimlikleri ile hem çalışma mekanları, oteller gibi sosyal alanlarda kullanılabilecek özelliklere hem de evlerde kendilerine yer bulabilecek niteliklere sahip.

Günümüzün beklentilerini, ruhunda ve DNA'larında bulunan inovasyon odaklı düşünce yapısı ve çocuksu merakını sürekli canlı tutarak karşılama heyecanında olan Derin markası, bu heyecan sayesinde mobilyaya dair beklentileri, beklenmedik ve şaşırtıcı yeni önerileri cevaplayan taptaze bir koleksiyonla karşılıyor. 

İronik, minimalist ve benzersiz biçimlere sahip 2012 koleksiyonunu mayıs ayından itibaren Derin Design’ın Akaretler’deki mağazasında görebilirsiniz. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account