Bahçeşehir'in Gözde Projesi Asmalıevler'de Yaşam Başlıyor.

Editör
07.05.2012

 

“Her eve bir bahçe” anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Asmalı Evler Projesi’nde yaşam altı ay sonra başlıyor. Hiç kampanya yapmadan yüzde 50’sinin satışı tamamlanan projenin birinci etap teslimatlarına Kasım ayında başlanacak. 

Dekar DK tarafından inşa edilen ve Bahçeşehir’e yeni bir soluk getiren Asmalı Evler, bahçeli bir hayata adım atmak isteyen aileler için tasarlandı. Hiç kampanya yapmadan, altı ay içinde yüzde 50’sinin satışı tamamlanan projede ilk teslimatlar kasım ayında başlıyor. 

134-180 metrekare arası brüt alanlı dokuz farklı ev tipinden oluşan Asmalı Evler’de fiyatlar 353 bin TL ile 613 bin TL arasında değişiyor. Projenin dikkat çeken bir diğer özelliği ise her evin 40 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçelere sahip olması.

Yeşilin hakim olduğu bir hayat

Toplam 55 bin metrekare arsa alanı içerisine inşa edilen Asmalı Evler, konutlara özel bahçeler, yarı olimpik yüzme havuzu, kafe ve fitness salonunun yer aldığı sosyal tesis, kapalı ve açık otoparklar, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları ile betonun değil yeşilin hakim olduğu bir hayat sunuyor.  

İkinci ve üçüncü etap teslimatları 2013’de

170 bahçeli evden oluşan Asmalı Evler Projesi’nin ilk etabı Kasım 2012, ikinci etabı Haziran 2013, üçüncü etabı ise Eylül 2013 tarihinde teslim edilecek. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account