Teknolojiyi mimari ile birleştiren Aris Yapı’dan dev proje!

Editör
03.05.2012

 

A kalite yaşamın mimarı Aris Yapı, İstanbul’un en gözde yatırım merkezlerinden olan Beylikdüzü’nde, altın değerinde bir projeyi daha hayata geçiriyor. “Aris Park Residence” adını taşıyan proje, yaşamın her anını kolaylaştırmaya yönelik yaklaşımı ile teknoloji ve mimari estetiği bir arada sunuyor.

15 Eylül 2011 tarihinde yapımına başlanan proje, Mimar İsmail Tuncer ve Ahmet Gürdoğan imzası taşıyor. 7.500 metrekare arazi üzerine konumlandırılan dev proje, 1.600 metrekare inşaat alanında yükseliyor. Her biri 15 katlık 3 bloktan oluşan Aris Park Residence’ta 267 konut yer alıyor.

Residence konforuna uygun ödeme koşullarıyla sahip olma şansı

Hayatı kolaylaştıran hizmet anlayışıyla yola çıkan Aris Yapı, bu proje ile rezidans konforunu yaşamak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuyor.

88 bin TL’den başlayan konutlar, estetiği ve mimari teknolojisinin yanında, uygun ödeme koşullarıyla da göz dolduruyor. Yüzde 30 peşinatla rezidans konforu için ilk adımı atabileceğiniz projede, geri kalan %70’lik dilim için 36 aya kadar vade fırsatı sunuluyor.

Her türlü rezidans hizmetini sunan Aris Park Residence’in sosyal olanakları arasında; sauna, yüzme havuzu, cep sineması, roof cafe, spor alanı ve çocuk oyun alanı yer alıyor.

Projede ayrıca, Aris Park Residence sakinlerine özel bir alışveriş merkezi bulunuyor. Projenin 15 Eylül 2013 tarihinde tamamlanarak, sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

. Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account