Mimariye yeni bir boyut kazandıran Kılıç İnşaat’tan fantastik proje!

Editör
03.05.2012

 

1983 yılından bugüne inşaat sektörüne yeni bir estetik değer kazandıran Kılıç İnşaat, yüksek kalite ilkesini sanatsal bakış açısı ile birleştirerek, farklı bir projeye imza atıyor. “Japon Evler” adını taşıyan proje, İstanbul’un her iki yakasında, Ataşehir ve Haliç’te hayat buluyor. 

Türkiye’de bir “ilk” olma özelliği taşıyan proje için dev bir adım atan Kılıç İnşaat, Uzak Doğu’nun mistik esintisini İstanbul’a getiriyor. 

Altın Boynuz’da ışıldayan Japon Güneşi: Japon Evler Haliç

Kılıç İnşaat tarafından hayata geçirilen Japon Evler projesinin Avrupa Yakası’nda ki ayağı Haliç’te yükseliyor. 600 metrekare inşaat alanında konumlandırılan proje, zemin + 7 kat halinde tek bloktan oluşuyor.

Sıcak dokunuşların hakim olduğu home-ofis konseptini arayanların buluşma noktası olacak Japon Evler Haliç’te konut fiyatları 99.000 TL ile 420.000 TL arasında değişiyor.

Projede 41 home-ofis ve 7 adet dükkân yer alıyor. Çalışma ortamını, yuva haline getirmek üzere tasarlanmış bu proje, şehrin içinde olup, stresinden uzaklaşmak isteyenler için hayat buluyor. 

Japon Sanatı mimari ile birleşiyor, Ataşehir’de mistik bir yapı yükseliyor

Konutların birer birer yükseldiği Ataşehir’de, Japon sanatının mimari ile buluştuğu farklı bir yaşam alanı doğuyor. Finansın ve sosyal yaşamın yeni merkezi olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Ataşehir’e Japon Evler projesi ile mistik bir hava geliyor.

950 metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Japon Evler Ataşehir, 4.400 m2 inşaat alanında yükseliyor. 13 katlı tek bloktan oluşan projede 73 konut yer alıyor. Saunadan, fitness alanına kadar birçok sosyal öğeyi barındıran proje, bölgeye yeni boyut kazandırıyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account