Termo Teknik’in 40 ülkeye ihraç ettiği panel radyatörler, ihtiyaca göre değişen ebatlarıyla her ortamda maksimum verim sağlıyor

Editör
13.10.2010

TERMO TEKNİK

Termo Teknik’in 40 ülkeye ihraç ettiği panel radyatörler,

ihtiyaca göre değişen ebatlarıyla her ortamda maksimum verim sağlıyor
                      
                                                                                                         6 Ekim 2010 

Dünyanın önde gelen radyatör üreticisi İngiliz ISG şirketinin iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik’in panel radyatörleri, üstün teknoloji, estetik, uygulama ve kullanım kolaylığını da beraberinde sunuyor, radyatörler farklı ebatlarıyla talebe tam uygun çözümler getiriyor. 

Zarif dizaynları sayesinde tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahip olan Termolux, Termolux VK, Termolux Centertap, Softline, TermoDesign, TermoStyle gibi modelleri, yüksek verimleri sayesinde bulunduğu ortamı kısa sürede ısıtıp, yakıttan da maksimum tasarruf sağlıyor.

Üretimin yüzde 80’ini, 40’ı aşkın ülkeye ihraç ettiklerini belirten Termo Teknik Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Oraloğlu, dünyanın her yerine ihraç ettikleri panel radyatörlerin özellikle Avrupa ülkeleri tarafından daha çok talep edildiğine dikkat çekti. Oraloğlu, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ürünlerimizi ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine ihraç ettiğimiz için AB standartlarına uygun olarak üretim yapıyoruz. Üstün teknoloji ile üretilen radyatörlerimiz için kullanmış olduğumuz malzemeler de yüksek kalitededir. Geniş seçim imkanı, ihtiyaca göre farklı ebatları, zarif görünümleri, kullanım kolaylığı, uzun ömürlü, çevre dostu ve 10 yıllık garanti belgesi ile sektörde farklılık yaratmaya devam ediyoruz.

Termo Teknik hakkında bilgiler:
Termo Teknik’in Çorlu’da kurulu bulunan radyatör fabrikası 100 bin m2 alan ve yıllık 4.5 milyon adet radyatör kapasitesine sahip bulunuyor. Dünyadaki sayılı radyatör fabrikalarından birisi olan tesiste şu anda 500’ün üzerinde çalışan bulunuyor. Piyasadaki gelişmelere bağlı olarak 2011 yılında 100 kişinin daha istihdam edilmesi planlanıyor.
Türkiye’de 2009 yılında 130 milyon TL ciro yapan Termo Teknik bu yıl cirosunu 180 milyon TL’ye çıkartmayı hedefliyor.
Termo Teknik 2009 yılında 72 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirerek İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birlikleri’nden (İMMİB) kendi ürün sektöründe en fazla ihracat yapan Birlik üyesi kuruluş” olarak üst üste 4. kez ödüllendirildi.

 

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account