Eroğlu Gayrimenkul, sektörde geliştirdiği projeler ve hızlı yatırımlarının yanı sıra projelerine özel kampanyaları ile de dikkat çekiyor.

Editör
02.05.2012

 

İstanbul Lounge, İstanbul Lounge-2, Platform Merter, Harmony Towers ve Florya Ekşinar Konakları’nda “Bahar Kampanyası” avantajlarını sunan Eroğlu Gayrimenkul; ev sahibi olmak isteyenler ile baharı kucaklıyor.  

Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği projeler ve hızlı yatırımları ile önce çıkan Eroğlu Gayrimenkul; dikkat çeken projelerinde “Bahar Kampanyası” başlattı.

Kampanya; değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da hayata geçirdiği İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinin yanı sıra uluslararası arenada da boy gösteren karma-kullanım projesi Platform Merter, Bursa’nın yeni ikonu Harmony Towers ve Florya’nın en değerli arazilerinden birinde yükselen Ekşinar Konakları projelerinde geçerli olacak. Ev sahibi olmak isteyenler Eroğlu Gayrimenkul’ün “Bahar Kampanyası” ile baharı kucaklayacak. 

 Başlattığı kampanyalarla müşterilerine benzersiz bir ödeme kolaylığı sunan Eroğlu Gayrimenkul’ün İstanbul Lounge, İstanbul Lounge-2, Platform Merter ve Harmony Towers projelerinde yüzde 1 peşinat ile başlanabilen çok avantajlı ödeme takviminde aylık yüzde 0,39 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile 120 ay taksit seçenekleri ile Banka Konut Kredisi imkanı sunuluyor. Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan bu ödeme sistemine ek olarak; Eroğlu Finansal Ödeme Sistemi ile yüzde 30 peşinat ve 24 ay vade farksız eşit taksit veya yüzde 40 peşinat ve 36 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı da sunuluyor.  

Florya’nın en değerli bölgesi Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında satışa sunulan Florya Ekşinar Konakları’nda ise yüzde 30 peşinat ile 24 ay vade farksız eşit taksit, yüzde 40 peşinat ile 36 ay vade farksız eşit taksit veya yüzde 50 peşinat ile 48 ay vade farksız eşit taksit seçenekleri ile ödeme kolaylıkları sunuluyor. 

Ödeme avantajları ile ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren Eroğlu Gayrimenkul ayrıca, projelerinde gizli veya ekstra masraf da uygulamıyor. 

Sunduğu tüm projeler için geçerli “Her şey Dahil Fiyatlar”; KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedellerini kapsıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account