Schneider Electric, Unica KNX anahtar serisi ile tek bir tuşla evin tüm birimlerinde konfor ve güvenliği bir arada sunuyor….

Editör
13.10.2010

SCHNEIDER ELECTRIC İLE EVİN KONTROLÜ PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Schneider Electric, Unica KNX anahtar serisi ile tek bir tuşla evin tüm birimlerinde konfor ve güvenliği bir arada sunuyor…. 

 

Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, otel, ticari bina ve endüstriyel tesislerde gerçekleştirdiği uygulamaların yanısıra, konutlar için geliştirdiği teknolojik çözümlerle de ev sahiplerine ayrıcalıklar sunuyor.

Tek Bir Tuş ile Yerinizden Kalkmadan
Dilediğiniz Senaryoyu Hayata Geçirebilirsiniz…
Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, Unica KNX anahtar çözümleri sayesinde tek bir tuş ile televizyondan, klima kontrolüne, aydınlatmadan, bahçe sulamaya kadar pek çok kontrol sistemini ev sahiplerinin beğenisine sunuyor.   Oda düzenini, dokunmatik ekran üzerinden veya internet üzerinden ayarlayabilen ev sahipleri, istedikleri aydınlık seviyesini ve ortam sıcaklığını uzaktan kontrol edebiliyor. Ayarlanabilen perde kontrolleri, aydınlatma ve sıcaklık ayarlarının yanı sıra hava kontrol sensörleri sayesinde bahçe sulaması da otomatik olarak yapılıyor.

Enerji tasarrufu en üst düzeye çıkıyor…
Evlerde ihtiyaç duyulan tüm konuları farklı senaryolarla birleştiren Schneider Electric KNX otomasyon çözümleri, evin tüm birimlerinde konfor ve güvenliği sağlarken, maliyetler azalıyor ve enerji tasarrufu en üst düzeye çıkıyor.

 

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account