Forum İstanbul 2012 Yüzyıl Konferansları kapsamında Yeşil GYO Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil eğitime yaptığı katkılardan dolayı ödül aldı.

Yazar:Editor
27.04.2012

 

Forum İstanbul 2012 Konferansı’nın Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ev sahipliğinde, Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’ın katılımı ile gerçekleşen gala ve ödül gecesinde iş, siyaset, ekonomi dünyasının önde gelen isimleri ve basın mensupları bir araya geldi. 

2023 Türkiye Vizyonu hareketinin öncülüğünü yapan Forum İstanbul 2012’nin Swiss Otel’de düzenlenen gala ve ödül gecesinde “Eğitim Ödülleri” kategorisinde babası Mustafa Yeşil’in anısına İstanbul Esenyurt’ta yaptırdığı 20 derslik ve 800 öğrenci kapasiteli “Mustafa Yeşil İlköğretim” okulu ile eğitime verdiği destekten dolayı Engin Yeşil ödüle layık görüldü. 

Engin Yeşil’in yurtdışında olması dolayısıyla ödülü Engin Yeşil adına Yeşil GYO Genel Müdürü Işık Gökkaya teslim aldı. Ödülü aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan Işık Gökkaya; “Öncelikle Engin Yeşil ve tüm Yeşil ailesi adına bu ödülü almaktan dolayı çok mutluyuz.

Türkiye’nin geleceği için en önemli unsurlardan biri olan eğitime yönelik katkılara hep birlikte devam etmeliyiz.

Yeşil olarak bizde desteklerimize devam edeceğiz bu sözü Engin Bey adına da şimdiden ben iletmek istiyorum. Engin Bey’in selamlarını ve teşekkürlerini iletir tüm Forum İstanbul ekibine tekrar teşekkür ederiz” diye belirtti.    

Gecede ayrıca Halkla İlişkiler duayeni Betül Mardin, tiyatro sanatçısı Haldun Dormen, yaşam boyu başarı ödülü alırken, Türk Hava Yolları, Ulusal Onurumuzu Uluslararası boyuta taşıma başarısı gösterenler ödülüne layık görüldü. Gecede eğitime destek verenler alanında İbrahim Dumankaya, Zeynel Abidin Erdem, Orhan Çetin ve Bilim Kahramanları Derneği’ de ödül aldı.   

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account