Nidakule Kayaşehir Ofis İçin Ön Satışlar Başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Nidakule Kayaşehir Ofis İçin Ön Satışlar Başladı
03 MAYIS 2017, Carsamba 13:43:56
Nidakule Kayaşehir Ofis İçin Ön Satışlar Başladı
Avrupa yakasının yatırım merkezi Kayaşehir’in Leed sertifika adayı olan ilk ve tek A+ ofis projesi Nidakule Kayaşehir, Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu kalitesi ve Emlak Konut güvencesiyle ön satışlarına başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Palladium AVM Kayaşehir’in üstünde yer alan Nidakule Kayaşehir ofis projesi, sunduğu ayrıcalıklı imkanlarla Başakşehir ilçesine değer katıyor. Farklı ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiş ofis tipleriyle tasarlanan Nidakule Kayaşehir, iş hayatına farklı bir bakış açısı sağlayacak. Ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanan Kayaşehir’de yer alan Nidakule Kayaşehir, çevresindeki resmi kurumların yanı sıra Sağlık Kent, Kent Park, Yavuz Sultan Selim köprüsü, Atatürk Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, metro ve tramvay hatlarına yakınlılığı ile de önemli bir konumda yer alıyor.

Tahincioğlu’nun iş yaşamına değer katan ve A+ standartlarında ofis projelerinden biri olan Nidakule Kayaşehir’de 26 kattan oluşuyor. Her katında 8 ayrı bağımsız bölüm bulunan ofis katları, modüler sistemde olup 90m², 124m², 430m² ve 860m² seçenekleri ile müşterileri sunuluyor. Sosyal ve teknik imkanları ile de ön plana çıkan Nidakule Kayaşehir’de fiyatlar 5.000 TL/m² + KDV’den başlayıp, 60 aya sıfır vade farkı avantajları ile ön satışa sunuluyor.

Üçüncü Palladium AVM, Kayaşehir’e geliyor

Tahincioğlu, başarılı AVM projesi Palladium’u İstanbul Ataşehir ve Antakya’dan sonra üçüncü yatırımı olarak Kayaşehir’e getiriyor. Palladium AVM Kayaşehir, Kayaşehir’in ilk ve tek A+ ofis projesinin yatırım gücünü daha da artırıyor. Palladium AVM Kayaşehir, dünyaca ünlü restoranlar, mağazalar, eğlence alanları ve market fonksiyonlarını içeren bölümlerden oluşuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım809 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NidakuleKayaşehir, PalladiumAVM,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nidakule Kayaşehir Ofis İçin Ön Satışlar Başladı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İlham Aliyev, Christoph Grosser, Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarihi Çarşı, GünözAtakan, 9.Natural Stone Fuarı, “deprem öncesi uyarı” , Dolmabahçe-Piyalepaşa, 
LUX*Bodrum, bilgeçalıklıarpacı, Decsa Kapalı Tip Soğutma Kulesi, TanerYıldız, Altın Ödül, TayyipErdoğan, ErsaşAlüminyum, Fit, BoschEvAletleri, Denizhan POLATOĞLU, ToskanaOrizzonte, MEGABUILD, Tahsin Kabaali, Profil Üretim Teknolojileri Fuarı, TekfenGrup, NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, Abu Dhabi Hükümeti, Kömürspor, 20.yaş, Minyatür volkanlar diyarı, Kale-Smart Yıkama Sistemli Asma Klozet, Mitsubishi Electric Corporation, Tuna Ofis,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.