Papirus Plaza, ofis yaklaşımlarını değiştiriyor

Yazar:Editor
23.04.2012

 

İstanbul'un tam ortasında kentsel dönüşümü 'ticari' açıdan yaşayan, gözde iş merkezi Kağıthane'de, klasik ofis yaklaşımları değiştiren yeni bir değer yükseliyor; Papirus Plaza...

MESA ve FERKO imzasını taşıyan Papirus Plaza, öne çıktığı çağdaş ve teknolojik ofis olanaklarının yanı sıra ekolojik çözümleri ve sosyal yaklaşımı ile de dikkat çekiyor. 

Kağıthane, İstanbul'un en önemli kentsel dönüşüm bölgelerinden biri. Hızla gelişen yapısı, ulaşım kolaylığı, gün geçtikçe artan ticari gayrimenkul projeleri ile Kağıthane, tam ortasında olduğu İstanbul’un en önemli yeni ofis bölgesi konumunda.

İstanbul'un bu yeni ve gözde bölgesinin merkezinde ise; sunduğu çağdaş ve teknolojik olanakların yanı sıra, çalışanlara zengin sosyal imkanlar da sunan Yeşil Bina sertifika adayı Papirus Plaza yükseliyor. 

Hem iş, hem de yatırım için en doğru fırsat

Gayrimenkul sektörünün iki önemli isimi, MESA ve FERKO imzasını taşıyan Papirus Plaza'nın zemin ve 1'nci kattan oluşan ilk etabı tamamlanarak, Kasım 2011'de Metro Grossmarket'e teslim edildi. İş dünyasının yeni merkezinde, geniş, konforlu, akıllı ve efektif metrekarelerde çalışma imkanı sunan ikinci etabın satışlarına ise Papirus Plaza satış ofisinde MESA Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Tokatlı, MESA Yönetim Kurulu Üyesi Osman Şenol ile FERKO Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Fehmi Meriçten ve FERKO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten'in evsahipliğinde gerçekleştirilen lansman ile başlandı.

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account