Dyo standının yıldızları Dyojen ve Massiveline

Editör
17.04.2012

 

Boya sektöründe 85 yıllık deneyimi arkasına alan Türkiye’nin ilk yerli boya üreticisi Dyo, bu yıl 35’incisi düzenlenecek Uluslararası Yapı Fuarı’na yepyeni ürünleri ile katılıyor.

Ekonominin lokomotiflerinden inşaat sektörünün profesyonellerini bir araya getiren Uluslararası Yapı Fuarı, bu yıl 2 - 6 Mayıs 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Fuarda 3’üncü salon ve 261 numaralı standda yerini alacak olan Dyo, en son teknolojisiyle geliştirdiği ürünlerini fuar boyunca sergileyecek. Hybrid teknolojisiyle geliştirilen Dyojen, ahşap yüzeyleri koruma altına alan yepyeni markası Massiveline ve yenilenen yüzü ile Pinosan serisi Dyo standının bu yılki yıldızları olacak. 

Dyo’nun mucize yaratan boyası Dyojen…

Dyo’nun uzun süren araştırmalar ve Ar-Ge çalışmaları sonucu yarattığı hybrid teknolojili ürünü Dyojen, Dyo standının en çok dikkat çeken ürünleri arasında yer alacak.

Türkiye’de ilk kez Dyo tarafından geliştirilen hybrid teknolojili Dyojen ile boyanan duvarlarda; en güçlü ve çıkarması zor olan şarap, ketçap, çay, kahve, boya kalemi ve ruj gibi lekeler kolayca temizlenebiliyor.

Silindikten sonra boya üzerinde aşınma ve parlama oluşmaması da Dyojen’in öne çıkan özellikleri arasında. Uzun ömürlü olan ve dekoratif bir görünüm sunan Dyojen, çok yüksek örtme ve kapatma gücüne sahip olduğu için boya uygulaması sırasında zamandan da tasarruf sağlıyor.  

Ahşap koruyucu ve vernik kategorisinde yepyeni bir marka: Massiveline…

Dyo’nun fuarda sergileyeceği ikinci yıldız ürünü, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve kalitesini yansıtan Massiveline serisi. Massiveline, her türlü ahşap yüzey ile tekne, yat gibi deniz araçlarını koruma altına alıyor.

Ahşap yüzeyleri dış hava şartlarına karşı koruyan ve dayanıklılığını artıran ürünler, ahşaba dekoratif bir görünüm de kazandırıyor.

Ayrıca su bazlı seçeneği ile çevreye ve insana dost bir ürün olması özelliğini de unutmamak gerekiyor.Dyo’nun ahşap serisindeki bir diğer ürün grubu olan Pinosan da yenilenen yüzü ile Yapı Fuarı’nda sergilenecek. 

 İnşaat sektörünün profesyonelleri ile Uluslararası Yapı Fuarı’nda yeniden buluşacak olan Dyo, ürün yelpazesindeki tüm çeşitlerinden örnekleri sergileyeceği 3 no’lu salon, 261 numaralı standında fuar süresince ziyaretçilerini ağırlayacak. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account