Legrand’ın, Yeni Nesil Kablo Kanalları DLP-S Artık Türkiye’de Üretiliyor...

Editör
17.04.2012

 

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman marka olan Legrand, Türkiye’de üretilen ve eksiksiz ürün yelpazesine sahip olan DLP-S kablo kanalları ile mükemmel çözümler sunuyor. Zamandan ve maliyetten tasarruf sağlıyor.

 Legrand, kaidesiz montaj seçenekleri sunan yeni nesil kablo kanalları ile lider olduğu bu alana yenilikler getirmeye devam ediyor. 2011 yılı itibariyle Türkiye’deki Legrand fabrikasının usta ellerinden çıkan DLP-S kablo kanalları kaidesiz veya kaideli montaj seçenekleri ile tüm yeni veya yenilenen ticari ve topluma açık yapılar için mükemmel çözümler sunuyor.

 DLP-S eksiksiz ürün yelpazesi RoHS direktifine uygunluğu, REACH yönetmeliğine uygun tedarikçi seçimi, 100% geri dönüşümlü materyal ve ambalaj kullanımı ile çevreye saygılı ekolojik çözümler ile sektörde lider konumunda.

Uzmanlar, kolay ama sağlam montaj özelliklerine sahip DLP-S kablo kanalları sayesinde, hem zamandan tasarruf ediyor, hem de çok kaliteli sonuçlar çıkarabiliyor.

Geniş bir aksesuar yelpazesi olan DLP-S her kuruluma uygun, esneklik sağlayan, farklı kesitlerdeki kanallara uygun ortak aksesuarlar sunarak, kendisini bir adım öne taşıyor. Fiyat performans üstünlüğü ile sektörde fark yaratıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account