Bosch 700 Serisi Hibrid Kayıt Cihazları, artık Genetec yazılım çözümleri tarafından destekleniyor

Editör
17.04.2012

 

 

Bosch 700 Serisi Hibrid Kayıt Cihazları artık Genetec’in gelişmiş IP video güvenlik çözümünün en yeni sürümü olan Omnicast 4.8 tarafından ve yakında yayınlanacak Security Center 5.1 tarafından destekleniyor.

Entegrasyon sayesinde kullanıcılar 700 Serisi Video Kayıt Cihazlarından canlı ve kayıtlı standart çözünürlükteki videoları Omnicast ve Security Center kullanıcı ara yüzü aracılığıyla da izleyebilecekler.

Canlı ve kayıtlı videoları izlemenin yanı sıra, 700 Serisi Kayıt Cihazlarına bağlı pan-tilt-zoom kameraları kontrol edip, Omnicast ve Security Center kullanarak canlı video akışlarının video kalite ayarlarını da yapabilecekler.

Bosch Güvenlik Sistemleri Ürün Pazarlama Müdürü George Maroussis, “Bosch, kullanıcılara video gözetim sistemi tasarımında esneklik sağlamak için, Genetec ile çok yakın çalışarak en geniş donanım seçeneğinin Omnicast ve Security Center yazılım platformları tarafından desteklenmesini sağladı. Genetec, diğer marka VMS yazılımları içerisinde 700 Serisi Kayıt Cihazlarını destekleyen ilk yazılımdır.” dedi.

700 Serisi H.264 Dijital Kayıt Cihazları 32 IP veya 16 analog kamerayı destekliyor. Gerçek zamanlı 4CIF kayıt özelliği sayesinde bu kayıt cihazları, perakende mağazalar, bankalar, bakım evleri ile ulaşım ve ofis binaları gibi görüntüde ayrıntının istendiği uygulamalar için ideal bir çözüm olarak pazara sunuluyor.

Cihazlar aynı zamanda tam otomatik cihaz algılama ve atama, dahili ayar sihirbazı ve PC-tabanlı video kayıt sistemlerine göre sistem kurulumunu %50 hızlandıran gömülü işletim sistemine sahip.

Bosch 700 Serisi Kayıt Cihazları Omnicast ve Security Center platformları tarafından desteklenen Bosch’un geniş bir yelpazedeki IP cihazlarını (HD kameralar da dahil), video kodlayıcılarını ve Akıllı Video Analiz yazılımını bir araya getiriyor.

Genetec, uzman teknolojik işbirliği müdürü Morgan Pasnon, “Genetec, 700 Serisi Kayıt Cihazlarını ilk destekleyen VMS sağlayıcısı olmaktan gurur duymaktadır. Genetec ve Bosch kullanıcılara daha esnek ve daha fazla seçenek sunma konusunda birlikte çalışmaya devam edecektir.” dedi.

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account