Kale Çelik Kasa ve Kale Çelik Kapılar: Yaşam Alanlarında Güvenlik Yatırımı

Editör
13.10.2010


Beklenmedik Olağanüstü Durumlarda Siz ve Değerli Eşyalarınız Güvencede OlsunHer türlü olağanüstü olumsuz olaylara karşı önlem almamız gereken günümüz dünyasında, evler, ofisler maksimum güvenlik sistemiyle donatılıyor. Yaşanılan ve çalışılan mekanlarda korumak zorunda olunan değerli eşyalar, mücevherler, evraklar var. Beklenmedik bir saldırı ve doğal afet nedeniyle zarara uğramak, yerine konulamayacak büyük kayıplar getiriyor.
Yüksek teknolojiyle donatılı Kale Çelik kapılar, Kale çelik kasalar yaşam alanlarına güvenlik ve konfor sunuyor.

Kale Çelik Kapılarla Yaşam Alanları Güvencede
Kale Çelik Kapılar güvenlik, dayanıklılık ve mükemmel servis garantisi ile farklı tarzda dekorasyon anlayışına uygun yüksek kalitede çelik kapı seçeneğini bir arada sunuyor. Kale Çelik Kapılar, 7 cm kalınlığında, ağır darbelere dayanıklı çelik gövdesine ilave olarak özel üretilen 4 milli 4 kademeli sürgü sisteminin yanı sıra, ses ve ısı yalıtım dolgusu ile yaşam alanlarına maksimum konfor, güvenlik ve huzur sağlıyor.

 Kapıyı kasa ile bir bütün haline getirerek sabitleyen kasa pimleri de Kale Çelik Kapıların dışarıdan zorlanarak ya da yabancı bir cisimle açılmasını engelliyor.

Kale Çelik Kasalarla darbelere, hırsızlığa ve yangına karşı yüksek koruma
Kale Çelik kasalar, Kale güvencesiyle ev ve iş yerlerinde, para ve değerli eşyalarınızı güvenle koruyabileceğiniz, her türlü zevke uygun tasarımlar sunuyor. Kale Çelik Kasaların, küçük ev kasaları, ankastre kasalar, dijital kasalar, ofis - banka kasaları, zırhlı kasa kapıları ve data kasaları gibi her türlü ihtiyaca cevap veren çeşitleri bulunuyor.

 

Kaynak : İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account