Avrupa Konutları, ‘Florya’nın yeni yaşam merkezi’ konseptiyle inşa ettiği “Avrupa Konakları Florya” Projesi’nde teslimatlar nisan ayı sonunda başlıyor.

Yazar:Editor
16.04.2012

 

Konut sahiplerinin kişisel tercihlerine uygun olarak tasarlanan projede, peyzaj çalışmasının tamamlanmasının ardından yeni bir hayat başlayacak. 

Avrupa Konutları,  Florya’da inşa ettiği ve kişiye özel olarak tasarladığı “Avrupa Konakları Florya” Projesi’nde de, taahhüdünü yerine getirerek bir sene içinde teslimatlara başlıyor.

Nisan ayı sonunda sahiplerine teslim edilecek olan ve lüksün sınırlarının zorlandığı Avrupa Konakları Florya Projesi’nde daireler, müşterilerin kişisel renk ve malzeme seçimlerine uygun olarak hazırlandı.  

Florya Atatürk Ormanı’nın hemen yanında hayata geçirilen ve toplam 80 konuttan oluşan projede sekiz blok ve üç farklı konut tipi bulunuyor. Avrupa Konakları Florya’da, 215 metrekare bahçe katı 4+1 daireler 1 milyon 740 bin TL ile 1 milyon 820 bin TL, 235 metrekare ara kat 4+1 daireler 1 milyon 970 bin TL ile 2 milyon 280 bin TL, 405 metrekare çatı katı 5+2 dublex daireler 3 milyon 200 ile 3 milyon 490 bin TL arasında değişiyor. 

Avrupa Konaklar Florya’dan konut sahibi olmak isteyenler,  60 aya kadar yüzde 1.04, 120 aya kadar yüzde 1.07 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.  

Florya’nın karakteristik mimarisine uygun

Avrupa Konakları Florya, İstanbul’un en karakteristik semtlerinden Florya’ya, ‘Avrupa’ standartlarında konforu getiriyor. Florya’nın karakteristik az katlı mimari yapısına sadık kalarak inşa edilen projede bloklar sadece bir ağaç boyu kadar. Mutfaktan, salona, banyodan odalara kadar evin her detayında, Avrupa Konutları markasının kazandığı güvene yakışır bir konfor kullanılıyor. 

Merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor

Avrupa Konakları Florya projesi, sahil yolu, metrobüs, deniz yolu, demiryolu ve Atatürk Havalimanı’na yakın konumuyla da dikkat çekiyor. Projenin sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı ve aerobik salonu bulunuyor. Avrupa Konakları Florya, kapalı otoparkı, 24 saat özel güvenliği ile huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account