Ağaoğlu Demirdöküm'ü Seçti

Editör
16.04.2012

 

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından Ağaoğlu, My Towerland Ataşehir ve My World Europe Başakşehir projelerinde DemirDöküm ürünlerini tercih etti.

Modern mimari anlayışı ile kalite, güvenlik ve konforu ön planda tutan Ağaoğlu, My Towerland ve My World Europe projelerinde, Türkiye’nin sektöründeki lider markası DemirDöküm ürünlerini tercih etti.

Ataşehir’de yapımı süren My Towerland’de bulunan 2.355 dairede toplam 10.500 adet DemirDöküm panel plus radyatör, 2.300 adet krom havlupan, 10.500 adet termostatik vana, 16 adet yüksek kapasiteli çelik kazan ve 16 adet brülör kullanıldı. 

Başakşehir’de 3.080 konut ve 20 ikiz villadan oluşan My World Euorope projesinde de 16.400 adet DemirDöküm panel plus radyatör, 5.300 adet krom havlupan ve 16.400 adet termostatik vananın montajı gerçekleştiriliyor. 

Proje sorumlusu Ağaoğlu Projeler Mekanik Tesisat Koordinatörü Sayın Tevfik Ay “DemirDöküm ürünlerinin teknik üstünlükleri ve DemirDöküm’ün sunduğu yüksek kaliteli teknik ve satış sonrası hizmet anlayışı bizi bu marka ile birlikte hareket etmeye yöneltti.

Yılların birikimi ve modern çizgisiyle yaşam mimarı olma felsefesini benimseyen Ağaoğlu projelerinde kalitesiyle üstün bir markayı tercih etmemiz gerekiyordu, bu nedenle DemirDöküm’le çalışmayı uygun bulduk” dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account