Serra, Emery serisi ile hayatınızı renklendiriyor

Editör
16.04.2012

 

Farklı renk geçişleriyle mekanlara farklılık ve sıcaklık kazandırarak yeni bir boyut katan Emery serisi Antrasit ve Beyaz olarak iki farklı renk seçeneği ile hayalinizdeki mekanları yaratmanıza yardımcı oluyor

 Seramikte mükemmeliği yeniden tanımlayan Serra, Türkiye ve dünyaca ünlü sanatçıların tasarımları ile mekanlarınızı zenginleştiriyor. Teknolojide en yüksek standartları kullanan Serra, tasarım ve kalitede de dünya standartlarını sunuyor. 

Mükemmelliği arayanların ilk tercihi Serra, Emery ve Emery Flat ile  ev hayatını daha kişiselleştirme imkanını sunuyor. Modern mimariye uyum sağlayan akışkan tasarımı ve farklı stiliyle Emery serisi ile, üzerinde taşıdığı farklı renk geçişleriyle mekana farklılık ve sıcaklık kazandırarak yeni bir boyut katıyor.

Üzerindeki desenlerin derin ve soyut etkiler taşıdığı Emery serisinde soyut dışavurumculuğun izleri görülebiliyor.

Modern, zarif, geleneksel, ve teknolojik öğeleri ustalıkla harmanlayan Emery serisi Antrasit ve Beyaz olarak iki farklı renk seçeneği ile hayalinizdeki mekanları yaratmanıza yardımcı oluyor. Emery serisinin 40x80 boyutundaki seramikler renk geçişleri ile ışık oyunları yaratan hassas dokulara sahip. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account