Annenizin en sevdiği rengi seçin, onu mutlu edin.

Editör
16.04.2012

 

Türk Boya sektörünün lideri Filli Boya, Yeni AlpinaSilan Nevo kartelasında yer alan yüzlerce renk ile annenizin mutluluğuna ortak olma imkanı sunuyor. 

AlpinaSilan Nevo’nun; Naturel konseptinin huzur verici etkisinden, Sıradışı konseptinin sıcaklığına, Masalsı konseptinin büyülü renklerinden, Sentez konseptinin ihtişamına kadar annenize uygun her rengi bulmak çok kolay. Tüm bu renklere ulaşmak için Filli Boya’nın web sitesine girmeniz yeterli.

Annenize, evin her köşesine baktıkça sizi hatırlayacağı bir hediye 

AlpinaSilan Nevo kartelasında yer alan yüzlerce renk arasında seçim yaparak annenizin evini, yaşam alanlarını güzelleştirebilir, mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. 

En Titiz Annelere, Silinebilen Rahatlık

Yaşam alanlarının renklerinin ilk günkü canlılığını koruyan yeni AlpinaSilan Nevo; silinebilen iç cephe boyalarından beklenen tüm özellikleri aşan performansı ve İpeksi Mat dokusu ile en titiz annelerin tercih ettiği ideal boya olma özelliği taşıyor.

AlpinaSilan Nevo, kusursuz dokusu ve yeni ‘Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ özelliğiyle yaşam alanlarında, tıpkı annelik duygusu gibi renklerin de uzun yıllar ilk günkü görünümünde kalmasına olanak sağlıyor. 

Anneniz ile en güzel anıları biriktirebileceğiniz yaşam alanlarınızda onların kendini özel hissedeceği tüm renkler Filli Boya’da. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account