Evlilik Hazırlığındaki Çiftlere En Özel Yatak Odası Tasarımları Nolte'de

Editör
16.04.2012

 

Evlilik, sadece aşkla dolu iki kalbin değil, iki hayatın da birleşmesidir. Dolayısıyla birlikte yaşanacak mutlu günler için ev dekorasyonunu hazırlamak evliliğe hazırlanan çiftler için çok önemlidir. Hele yatak odası seçimi hem erkekler hem de kadınlar için özeldir.

Bu yüzden de titizlikle ve dikkatle seçilir. Çiftlerin bu hassasiyetini bilen ve evlilik düşlerini tasarımlarına taşıyan dünyaca ünlü Alman markası Nolte, 2012 yatak odası koleksiyonu ile yüksek beklentilere muhteşem seçenekler sunuyor.

Aksesuarlar, dolap ve çekmece sistemleri ile kombine edilen yatak modelleri Nolte Home Studio mağazalarında estetiği bir gösteriye dönüştürüyor. 

Nolte’de hayallerinize, zevkinize ve odanızın yapısına göre seçilebileceğiniz modeller, tasarım üstünlüğü ile de dikkat çekiyor. Seçtiğiniz bir yatak modeli, ihtiyacınıza göre şekillendirilebiliyor. Mesela yatakta kitap okumayı seviyorsanız, seçtiğiniz modele sırtınızı rahat ettirecek dolgulu bir sırtlık uygulanabiliyor.

Nolte’nin sağladığı bir diğer avantaj da beğendiğiniz modelin evinizin odasına en uygun hale getirilebiliyor olması. Böylece odanızı en verimli şekilde kullanmanız mümkün hale geliyor. Öte yandan modellerde bulunan seçenek fazlalığı, renkler ve malzemeler için de geçerli.

Yatak odasında sıcak ve doğal bir atmosfer yaratmak isteyenler Nolte’de ahşap ve sıcak tonlarda, modern bir yatak odasını tercih edenler ise beyaz ve farklı renklerin kombinasyonlarından oluşan sade çizgilerde alternatifler bulabiliyor. Nolte, kalitesi ile de evlilik hazırlığındaki çiftler için en iyi seçim olduğunu kanıtlıyor. 

Nolte yatak odası koleksiyonunun birbirinden güzel tasarımlarını Nolte Home Studio mağazalarında sergiliyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account