XPS, Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2012’ye katılıyor

Editör
16.04.2012

 

Ülkemizde ısı yalıtımı bilincinin gelişmesi ve yalıtımda AB standartlarında ileri teknoloji ürünlerin kullanımının yaygınlaşmasını misyon edinen XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, 2-6 Mayıs 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde bu yıl 35.’si düzenlenecek olan Uluslararası Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2012’ye katılıyor. 

Ziyaretçilerine ısı yalıtım sektöründe faaliyet gösteren üyelerini tanıtarak, doğru ısı yalıtımı yapmak isteyenleri işin uzmanı olan doğru ve güvenilir adreslere yönlendirecek olan XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, XPS ile ısı yalıtımının avantajları konusunda uygulayıcılara ve son kullanıcılara bilgi verecek.

Derneğin kurumsal yayını XPS Bülten’in 13. sayısı ve Mantolama Kitapçığı ziyaretçilere dağıtılacak. Ayrıca, fuar açılışı ile aynı tarihlerde XPS Derneği’nin web sayfası yeni yüzüyle kullanıma açılacak. 

Tüm dünyada ve ülkemizde ısı yalıtımının öneminin her geçen gün arttığını belirten XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yörük, ısı yalıtımı ve XPS hakkında bilgi almak isteyenleri, 3. salonun ana fuayesinde yer alan XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği standına davet ediyor.

KAYNAK :İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account