Selective Samandıra projelerinden sonra şimdi de İstanbul’un Finans Merkezi Ataşehir’in komşusu Şerifali’de yepyeni bir yaşam alanı inşa etmeye hazırlanıyor

Editör
12.04.2012

 

Nisan ayı içerisinde satışa sunulması planlanan SELECTIVE PRESTIGE,’de ön talepler alınmaya başlandı.Lokasyon itibariyle İstanbul’un Finans Merkezi olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Ataşehir’in yanı başı Şerifali’de yer alan Selective Prestige, hem oturum hem de yatırım amaçlı ev sahiplerine büyük katma değer sağlayacak bir proje olarak görülüyor. 

Projenin en önemli ayrışma noktası ise, sosyal ilişkileri güçlendirmek adına 117 konuta hizmet vermek için hazırlanan 23 farklı özellikte aktivite alanının bulunması. Yüksek bloklardaki birbirinden kopuk, soğuk yaşamlar Selective Prestige’de dostluklara, komşuluk ilişkilerine dönüşecek.

Çocukların, gençlerin ve ailelerin yaz - kış faydalanabileceği şekilde açık ve kapalı full aktivite ile donatılan Selective Prestige’de;  cep sineması, sanat atölyesi, playstation odası, bilardo, dart, langırt, masa tenisi, squash, pilates salonları, fitness club, sauna ve buhar odası, yoga odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, havuz locaları, güneşlenme alanları, çocuk oyun parkı,  çocuk oyun odası,  seyir terası, cafe ve keyif bahçesi Prestige ailelerinin kullanımına hazır olarak iç malzemeleri ile birlikte teslim edilecek. 

Projedeki aktivite çeşitliliğine rağmen, hiçbir aktivite için ekstra bir ücret ödemesi ya da üyelik sistemi bulunmaması projenin dikkat çekici özelliklerinden biri.

Proje ulaşım olarak da son derece rahat bir noktada yer alıyor.  Ataşehir Merkez’e 2 dk, TEM’e ve Çamlıca Bağlantı Yolu 4 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 dakikada ulaşmak mümkün.

Proje aynı zamanda, Ataşehir 3M Migros 2, Palladium Alışveriş Merkezi 7, Kozyatağı Carrefour ve Kozyatağı Metro Gross Market 10, Ümraniye IKEA, Meydan AVM, Ümraniye Carrefour 12 dakika mesafededir.

Prestijli bir yaşam adım atmak isteyenlerin tercih edeceği yüksek kalite standartlarında üretilen proje, 3.570 m2 alan üzerinde 20 katlı tek blokta 117 daireden oluşuyor..

1+1 59m2

1+1 82 m2 

2+1 102m2 

3+1 142 m2 

Ağustos 2013 itibariyle inşaat süreci tamamlanıp, sahiplerine teslim edilecek olan proje, dairelerin genişliği ve ferahlığı ile de dikkat çekiyor.

Radye temel ve betonarme karkas sistem ile inşa edilen projede, güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları eşliğinde 24 saat tek giriş çıkış noktasından kontrollü giriş çıkış olması ve projenin alt bölümünde yer alan kapalı otopark sayesinde bina, insan ve araç güvenliği maksimum seviyede sağlanıyor.

Selective Prestige’de, açılışa özel çok avantajlı kaçırılmayacak fiyatlar sunuluyor. Anlaşmalı banka üzerinden 12 ay - 120 ay arasında vadelendirme imkanı buluyor. 

Proje satış ofisi hafta içi 10:00 – 19:00 ve hafta sonu 10:00 – 19:30 saatleri arasında projeyi yakından görmek isteyen ve geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account