Termo Teknik ISK - SODEX 2012 fuarında iş ortakları ile buluşuyor

Yazar:Editor
12.04.2012

 

ISK – SODEX 2012 Fuarı’na 300 m2’lik standı ile katılacak olan Termo Teknik, fuar kapsamında düzenleyeceği etkinlikte iş ortakları ile de bir araya geliyor.

İngiliz ISG şirketinin iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik, 2-5 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen, Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı niteliğinde olan ISK – SODEX 2012’ye, 6/7.  holde bulunan 300 m2’lik standı ile katılıyor.

İngiltere’den ithal edilen yoğuşmalı kombi Logic, panel radyatör serileri; Termolux, Softline TermoStyle, TermoDesign ile banyopan serileri Termoline ve Termoline Plus fuar kapsamında sergilenecek.

 Termo Teknik  Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Oraloğlu,  Termo Teknik’in Avrupa’nın en büyük panel radyatör üreticilerinden birisi olduğunu hatırlatarak, “Üretimimizin yüzde 60’ını aralarında ABD ve Rusya’nın da bulunduğu 50’nin üzerinde ülkeye ihraç ediyoruz,  geçtiğimiz 6 yıl  üst üste İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından verilen “Kendi ürün sektöründe en fazla ihracat yapan Birlik üyesi kuruluş” ödülüne sahip olduk, ISK-SODEX’in başladığı yıl olan 2000’den beri aralıksız katılıyoruz, fuarda müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimiz ile yüz yüze iletişim kurmayı amaçlıyoruz” dedi.

Termo Teknik Yurtiçi Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erol Porsemay, TermoTeknik’in  iç pazarda geçtiğimiz 2 yıl içinde  hızlı bir gelişme göstererek pazar payını yüzde 130 arttırdığını, bayi sayısını ise son 3 yılda iki katına çıkarttığını hatırlatarak,” Bu fuar aracılığıyla bayi ve kullanıcılarımıza daha yakın hale geliyoruz,  fuar kapsamında yapılacak ayrı bir etkinlik ile de bayilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile bir araya geleceğiz” dedi.

 İŞ ORTAKLARI İLE BİR ARAYA GELİYOR

Termo Teknik, İstanbul Fuar Merkezi - CNR Expo’da düzenlenen ISK - SODEX 2012 Fuarı çerçevesinde Türkiye’nin farklı noktalarından gelerek fuara katılacak yaklaşık 300 kişilik bayi topluluğunu, sektörün önemli toptancılarını ve taahhütçülerini 4 Mayıs akşamı WOW Otelde düzenleyeceği etkinlikte bir araya getiriyor.

Termo Teknik  tanıtımı ve 2012 planlarının paylaşılması ile başlayacak olan etkinlik akşam yemeği ile son bulacak.

HVAC sektörünün önemli fuarlarından biri niteliğini taşıyan ISK – SODEX 2012, toplam 11 salonda yaklasik 55.000 m2 net alanda düzenlenecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account