Suriye’nin En Görkemli Sarayı Yalıtımda ODE’yi Seçti

Editör
13.10.2010

ODE Yalıtım, uluslararası arenada imza attığı projelere bir yenisini daha ekledi. Yakındoğu’nun en görkemli projelerinden Katar Prensi Hamad için yapılan sarayın tesisat yalıtımında ODE ürünleri kullanılıyor.

Hedeflerinin tüm dünyaya yayılmak olduğunu vurgulayan ODE Yalıtım Satış Pazarlama Direktörü Ali Türker, “Yerel ve uluslararası pazarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Ürünlerimizi, yapımızı ve süreçlerimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimiz ile uzun dönemli iş ortaklıkları kurmayı hedefliyoruz. Suriye’de tanınan bir firma olan ZE Company ile daha önce başka projelerde de işbirliklerimiz olmuştu. Bu bağlamda Yakındoğu’nun en görkemli projelerinden biri olan Katar Prensi Hamad için yapılan saray projesinde de birlikte çalışmaktan çok mutluyuz. ”dedi.

Projede çeşitli kalınlık ve laminasyon tiplerinde ODE Starflex camyünü kullanıldığını vurgulan Türker ürünlerin ağırlıklı olarak klima, ısıtma ve hava kanallarının yalıtımında kullanıldığının altını çizdi.

Suriye’de, ısıtma, havalandırma, iklimlendirme, sıhhi tesisat ekipman ve malzemeleri sektörlerinde üretim ve satış yapan ZE Company yetkilisi Emad Alzaim, “ODE, Suriye’de tanınan bir marka. Ürünlerini daha önceki projelerimizde de kullanmıştık. Dolayısıyla kalitesinden ve hizmetinden memnun olduğumuz bir tedarikçi ile bu önemli projede de çalışmanın uygun olacağını düşündük. ODE her ürünün arkasında duran, satışı yaptıktan sonrada teknik desteği veren, ürünlerini çeşitli sertifikalarla belgelendirmiş başarılı bir yalıtım firması.” dedi.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account