Evlerde maksimum güvenlik için Kale Çelik Kapı’dan Bahar Fırsat Kampanyası

Editör
11.04.2012

 

Sektörünün lider markası Kale Çelik Kapı, baharın gelişini çok özel bir kampanyayla kutluyor.  Baharla birlikte evlerini yenileyenler ve kapılarını güven altına almak isteyenler, Kale Çelik Kapı’nın tüm ürünlerine çok uygun ödeme fırsatlarıyla sahip olabilecekler.

Güvenlik, dayanıklılık ve mükemmel servis garantisini bir arada sunan Kale Çelik Kapı, güven ve estetiği teknolojiyle birleştiren modelleriyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.     

Kale Çelik Kapı’dan çok özel fiyatlar

7 Nisan – 11 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, Kale Çelik Eşya bayilerinde anlaşmalı banka kredi kartlarına 12 taksite varan ödeme seçenekleri sunuluyor.  

Kale Çelik Kapı’nın, teknolojinin son yenilikleri kullanılarak tasarlanan ürünleri 1.999 TL + KDV’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Türkiye’de “çelik kapı”nın jenerik markası olan Kale Çelik Kapı, Kale Çelik Eşya’nın donanımlı teknik kadrosu ve proje-üretim-montaj aşamalarında her ihtiyaca cevap verebilen geniş üretim hattıyla, güvenliği ve estetiği bir arada bulmak isteyen müşterilerin tercihi olmaya devam ediyor. 

Kale Çelik Kapı ürünleri Koçtaş’larda 

Kampanya kapsamında Koçtaş’ın Akbatı, Beylikdüzü, Gebze, Kartal, Optimum, Şişli ve Yenibosna mağazalarında da, Kale Çelik Kapı ürünleri satışa sunuluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account