Phoenix Contact 29 Mart - 01 Nisan 2012 tarihlerinde WIN 2012 2'ci FAZ Fuarına katıldı.

Editör
10.04.2012

 

Şirket 100 m2'lik 2 katlı Fuar Standında endüstriyel ortamlar için geliştirilmişi olan yeni ürünlerini, Su / Atık Su Tesisleri için geliştirilmiş olan Komple Endüstriyel Çözümlerini, Enerji Verimliliği Çözümlerini ve Endüstriyel Ortamlar için Kablosuz İletişim Çözümlerini teşhir etti. 

Özellikle yeni yazıcılar,  Thermomark / Thermocard  ile kullanım konforu sağlayan ergonomik tasarımlı el aletlerine yoğun ilgi vardı. 

El Aletlerini deneyenler kullanım esasında daha az kuvvetle çalışmasının kullanıcıyı yormadığını deneyerek yaşadılar. 

Thermomark / Thermocard yazıcıların kalemsiz ve mürekkepsiz hızlı etiket basma olanağı ile kompakt, az yer kaplayan tasarımı müşterilerce beğenildi. Endüstriyel ortamın gerektirdiği şartlara uygun sınırsız seçenekteki etiketleme olanağı dikkat çeken diğer üstünlüktü.   

Baskılı devrelerde kullanılacak konektörlerde hız ve küçük boyut arandığında endüstriyel ortamlara uygun konnektör seçenekleri pek çok firmada mevcut değildir, oysa Phoenix Contact Standında her iki özelliği sağlayan DFMC .. Serisi konnektörler ile bu sorunun nasıl aşıldığını görmek mümkündü. Tasarımcılar artık boyut ve bağlantıda hızı dert etmeyecekler.   

Standı ziyaret eden müşteriler ve bayiler yeniliklerden çok memnun kaldıklarını bildirdiler. 

Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ömer Dıvarcı WIN fuarına 19 senedir katıldıklarını ve bu sene gördükleri ilgiden memun kaldıklarını söyledi, anlaşılan önümüzdeki yıllarda da Phoenix Contact yenilikler ile şaşırtmayı sürdürecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account