Editör
10.04.2012

 

Rahat kullanımı sayesinde çok kısa bir sürede mutfağınızdan banyonuza kadar evinizin her alanında  pratik ve etkili sonuç veren ALF STEAM  Buharlı Temizlik Makinesi kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin bile üstesinden geliyor.

Kimyasal madde ve deterjan kullanmadan; %100 doğal temizlik ARTIK MÜMKÜN.

Rahat ve ergonomik kullanımı sayesinde çok kısa bir sürede mutfağınızdan banyonuza, çocuklarınızın odasından aracınızın detay temizliğine kadar tüm yaşam alanlarınızda pratik ve etkili sonuç veren ALF STEAM  Buharlı Temizlik Makinesi kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin bile üstesinden geliyor.

Yüksek sıcaklıktaki basınçlı buharın gücüyle daha az zamanda daha az enerji harcayarak, eskisinden çok daha temiz ve sağlıklı ortamlar yaratmak ARTIK MÜMKÜN.Çünkü artık ALF STEAM var.

ALF STEAM,  ileri teknoloji ile üretilen, güvenilirliği ve etkinliği testlerle kanıtlanmış, su bazlı özel temizlik solüsyonu Actijen ile birleştiğinde her türlü bakteri, virüs ve mikrobu temas ettiği anda yok ediyor. Çevreye karşı sorumlu, geri dönüşümlü ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılmıştır.Çevre dostudur.

Her türlü zeminde kolayca ve güvenle kullanılan ALF STEAM ürün gurubu, çocuğunuza temas yolu ile bulaşabilecek tüm hastalıkları sorun olmaktan çıkarıyor.

ALF STEAM AİLESİ

ALF STEAM Mop SPEEDY: Buharın gücünü kullanarak hızlı, pratik ve etkin bir temizlik sunar. 30 saniye gibi kısa sürede buhar üreterek verimli ve kolay bir zemin temizliği sağlar. Kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

ALF STEAM Force HERO: 3.5 barlık buhar basıncı, ACTIJEN solüsyonu ile birleşerek mikro&biyolojik temizlik sağlar. 135 C° sıcaklık etkisi ile zorlu zemin kirlerini ve ulaşılması güç yerleri kolayca temizler. Kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra yüksek basınçlı buhar teknolojisi ve ACTIJEN ile eşsiz bir temizlik ve hijyen sağlar.

ALF STEAM Force HANDY: 3.5 barlık yüksek buhar basıncı özelliği ve ACTIJEN ile mikro&biyolojik temizlik sağlar. Elde taşınabilir ve kullanımı kolaydır. 135 C° sıcaklık etkisi ile yüksek bir temizlik gücüne sahiptir. Fayans ve derz gibi temizlenmesi zor noktaları; mutfak, banyo, tuvalet gibi hijyenin en önemli olduğu alanları kolayca temizler ve mikroplardan arındırır.

 ALF STEAM Force MULTI: 5 barlık yüksek basınçlı buhar ve ACTIJEN’in olağanüstü etkisiyle mikro&biyolojik temizlik sunar. 145 C° buhar sıcaklığına sahip ürünümüz, zorlu zemin kirlerinin yanı sıra çok çeşitli aparatları sayesinde yaşadığımız ortamları mikroptan arındırarak hijyenik bir yaşama alanı sağlar.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account